mám chuť sa zabiť...podvod..

Príspevok v téme: mám chuť sa zabiť...podvod..
luuuc

ahojte..už je to asi 2týždne,čo nedokážem ani poriadne jesť.trápim sa,lebo mám chlapca rok a pol a ked som bola bez neho na chate,tak som bola opitá.využil toho moj,teraz už ex-kámoš..bozkával ma a tiež tam bolo aj niečo viac.horšie je,že mi to povedala moja kamaratka.ja o tom moc neviem.neviem čo mám robiť..mám chuť sa zabiť

sleepsun

ahoj. to je zle, ze je taka atmosfera. a nemozes sa odstahovat z domu?? kolko mas rokov? lebo uz tu bola jedna tema a tam sa rozoberali taketo zle rodinne atmosfery...by si neverila,kolke sme sa tam stretli s rovnakym problemom. uz si to v minulosti nejako snazila riesit?

jeilo plancarova

mam problem v rodine, casto su u nas hadky, neviem uz s tym zit rozmislam ze sa zabit,,,,pred niekolkima dnami som si slabo porezala so ziletkou ruku ale to je malo mozno uteciem z domu alebo skocim z bytovky ja uz nevlaudem poradite mi.....

straka

vravi sa ze co oci nevidia srdce neboli ,no len teraz mozme posudit ci je to pravda.toho podvedeneho to neboli lebo o tom nevie,ale ale teba ano ato je dobre znamenie ,lebo mas svedomie!zabudni na to a nerob to viac ani ln v myslienkach.

dodo

Aj ja mam na vselico "chut". Ale od chuti k cinu je to daleko. Clovek vo svojom zivote napacha kopu chyb. A niekedy vzdy tie iste. Taky je zivot. S tym sa musis naucit zit a nabrat odvahu ist dalej.

adkalc

Clovek vo svojom zivote napacha vela zla a vela somarin, za ktore sa hanbi a trapi sa. Ale musime brat aj zodpovednost za tie prehresky a to su tie vycitky svedomia, ktore sa obcas dostavia. Treba spravit ciaru za tym zlym a zit dalej. No nie?

ajinka

ja som svojho podviedla, ale nedokazala som mu to povedat, a po asi pol roku sa mi s tym podarilo vysporiadat a nemysliet na to.. ale aj tam si to stale vyčitam, lebo ho moc lubim a viem, ze keby som sa mu priznala, tak by ma nehal.. a to by som nezniesla.. nič by sa naozaj tym nevyriešilo.. držím palce lucc