mám chuť sa zabiť...podvod..

Príspevok v téme: mám chuť sa zabiť...podvod..
luuuc

ahojte..už je to asi 2týždne,čo nedokážem ani poriadne jesť.trápim sa,lebo mám chlapca rok a pol a ked som bola bez neho na chate,tak som bola opitá.využil toho moj,teraz už ex-kámoš..bozkával ma a tiež tam bolo aj niečo viac.horšie je,že mi to povedala moja kamaratka.ja o tom moc neviem.neviem čo mám robiť..mám chuť sa zabiť

kyria

no a? mala ich predsa pred tebou, nie pocas vasho vztahu? ak chces pannu, daj si inzerat (alebo si pockaj pred zenskym klastorom:)))
ale vazne - preco ti to prekaza? ber to z tej pozitivnej stranky, nie je ziadna zaciatocnicka, a uzivaj si jej skusenosti. a mimochodom, ty si pred nou este ziadnu nemal? bol si panic?

achim

Ahojky mam babenku asi 4 mesiace je to sice ratke ale dozvedl som sa,ze mala predomou 5 chalanou z ktorymi mala nieco viac a powedala my to az teraz nemam vobec chut zit a nemam sajnu co mam sprvit keby sa nasiel neaky dobry clovek ktory by my pomohol bol by som moc rad.DAKUJEM!!

lˇuba

luuuc,nabudúce sa neopi,vyhneš sa zbytočným problémom.Buď rada,že si neotehotnela.Už sa tým netrap.Čo by si sa preto zabíjala.Človek do smrti narobí veľa blbostí.

hhbhg

vy sa tu trapite ci boze iba kvoli chalanom nicomu inemu vy zeny ste pice skurvene a nic viac nelubi ta ta ho nechaj a prejdi na ineho a ne trapi jedna laska boze no nechaj a chod dalej no vyriesene cele forum

raduskaaaa

Ahojte uz dlhsie ma trapi heden chalan ktireho strasne lubim....a neviem ako dalej lebo ho strasne chcem a on sa somnou len zahrava..mna uz nic nebavi ja prdiem domou a cele dni preplacem..v skole prepadam bo sa neucim..neviem ako dalej bude..ale ja nemam chut zit!!chcem aby to uz skoniclo

lujza

luuc-ty si ale blbaňa,veď ked si mala odvahu a chuť trochu povystrajať tak musiš mať odvahu ísť ďalej,hoď to za hlavu a viac na to nemysli vieš koľko ešte takych hovadin povystrajaš a čo zakaždym budeš chcieť zomrieť?

ethel

xxxxxxxxxxxxxx-myslíš,že odchod z tohto sveta ti pomôže?To dokáže každý,ale hrdinstvo je dokázať žiť aj napriek momentálnej depke a prekonať prekážky.Bezproblémový život nikto nemáme a keď už sme tu,sme tu preto aby sme ukázali ako žiť aj tým,ktorí to ešte nevedia.Vidím umierať ludí a v ich očiach je výčitka-prečo práve ja? Ty máš dar tu byť,tak si uvedom ,že aj ty si tu na niečo.

mari

Lieky (napr.tabletky na spanie) v dnesnej dobe uz neucinkuju. Maju v zlozeni urcitu latku, ktora pri predavkovani vyvola zvracanie... takze tie ti "nepomozu"- neuskodia.