mám chuť sa zabiť...podvod..

Príspevok v téme: mám chuť sa zabiť...podvod..
luuuc

ahojte..už je to asi 2týždne,čo nedokážem ani poriadne jesť.trápim sa,lebo mám chlapca rok a pol a ked som bola bez neho na chate,tak som bola opitá.využil toho moj,teraz už ex-kámoš..bozkával ma a tiež tam bolo aj niečo viac.horšie je,že mi to povedala moja kamaratka.ja o tom moc neviem.neviem čo mám robiť..mám chuť sa zabiť

labka--

mám na to taký istý názor ako ty adkalc.Ja by som to tiež nepovedala partnerovi lebo to by narušilo celý vzťah aj keď by som ho veľmi ľúbila.pa

adkalc

Luuuc, myslim si, ze je ludske robit chyby. Ale davaj si pozor, aby ich nebolo vela, lebo ta to vnutorne rozhadze a nebudes v pohode. Pouc sa a NEPI, ked sa nevies ovladat. Priatelovi by som o tej avanture nehovorila, kazda zena ma nejake tajomstva. Snat sa Ti podari s tym vnutorne vyrovnat, ak nie, porozpravaj sa s niekym, komu doverujes. S Tinusskou nesuhlasim, poznam chlapa, ktory podviedol svoju manzelku a miloval ju. Pekny vecer vsetkym.

katka*-*

ja ta luuc chápem ako sa cítiš.Viem, že je to ťažké a viem že sa partnerovi nemôžeš pozreť ani do očí.Ale teraz je tu otázka či to povedať partnerovi.Však si rozmýšlala o tom či mu to povieš, alebo nie.Mám kamušku ktorej sa stala taká istá vec ako tebe ale iba stým rozdielom, že on sa jej páčil a bola pri zmysloch. Po nejakom čase to povedala svojmu partnerovi lebo sa strašne trápila.On sa s ňou rozišiel.Boli dosť dlho bez seba ale on ju veľmi ľúbil tak jej to odpustil a sú zase spolu.Ale už jej neverí ako predtým.Viem že sa strašne trápiš hlavne kvôli svojmu partnerovi ako si mu ublížila aj keď on o tom nevie ty to máš stále pred očami.

joja2

tinusska už chod dade s tými tvojími zastaranými názormi.. však človek môže milovať, a podviesť.. a potom to ľutovať do konca života.. neviem de si to vzala, že kto podviedol, netuší čo je to láska.. chod s tým dade.. tu sa riešia problémy ľudí, ktorí potrebujú nejako pomôct, pozdvihnút a nie také trápne odcudzenia čítať..

slusny_muz

Nie vsetko sa da vzdy "zabalit" do formulky..ved ludia su omylni....to uz je len taka vyhovorka
Treba sa snazit vydrzat, uz len pre to ze partner nas miluje a ked luuuc vies co s Tebou robi alkohol, tak radsej uz nepi, ak nemas "po ruke" svoju lasku....
PS: Neveru neuznavam, aj ked by som velmi miloval, asi by som to prekusol...

simao

BRUNUSKA a LERA

a co som povedal zle, svet a ludia nie su az tak skazeny, zeby to nebolo mozno

ano ! moze sa mi to stat ale nebude chyba na mojej strane a keby sa predsa stala, vazne, nedokazal by som sa pozriet mojej do oci.....a keby to ona mne spravila, tak nech sa tak stane ak chcete, co sa ma stat to sa stane a stane sa aj to po TOM

tinusska

SIMAO - davam ti totalne za pravdu. hambila by som sa ukazat partnerovi aj na oci a to by on ani nemusel vediet! v tom vztahu, kde je podvod je laska???? asi tazko. Alkohol sa ospravedlnit neda. Ved clovek je rozumny, aspon by mal byt a vie, ze ked dava do seba.chlast a prezenie to, musie vediet, co sa moze stat. Simao, mas moje sympatie ako clovek.

mirii

Ako Luuuc ty máš koľko rokov? Pripadáš mi tak na 12 !!! Zabiť sa ???Prepáč ale mooc úboheee.O nevere nehovor, bolo by to medzi vami navždy...Spravila si to raz, kľudne to môžeš spraviť aj nabudúce...teda ja by som tak neveru brala...Ale netvrdím, že nikdy nepodvediem..to fakt nemôžem vedieť a fakt je že po alkohole tiež vystrájam všeličo...Takže chápem tvoj omyl, chápem tvoje výčitky, chápem tvoju bezradnosť...nechápem že kvôli tomu chceš umreť..Alebo len preháňaš??? Dúfam že hej...

brunuska

suhlasim s lerou ! noze simao prezrad svoj vek ! :-) vies taketo rozpravocky su sice krasne-ale v zivote dost nerealne.cim skor si to uvedomis tym lepsie-samozrejme zi si svoj zivot ako chces a najlepsie vies-ale neodsudzuj druhych ludi.clovek je tvor slaby a omylny !!! preto je clovek. a lera inak vies tyto co sa ohanaju takymito dokonalymi nazormi tak takym sa to v zivote just stava..takze pockaj par rockov a uvidime.