Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechuť na sex u muža

Príspevok v téme: Nechuť na sex u muža
zvedava0891

Chcela by som vedieť čo je zdravá chuť na sex u muža. Nepochybujem o tom, že ma môj partner má rád a nemyslím si, že by ma podvádzal, ale sex raz v týždni sa mi zdá málo. Neviem, ale aká intenzita je u muža normálna. Viete mi niekto poradiť? resp. čo by som mala robiť aby sa to zmenilo? (erotické prádlo a pod. som skúšala...)

Adam znalec

Ja by som mozno zdoraznil stare zname "za vsetkym hladaj zenu". Pretoze ak nie je nechut u muza sposobena andropauzou / vimax.sk / alebo inou zdravotnou komplikaciou, obvykle je to prave zena, kto rapidne zmeni po case vyzor alebo spravanie... Laska a naklonnost je jedna vec, ale vecne ukricana matrona s kremesom v ustach nie je nikoho sexualnou predstavou.. Takze zeny, nehladajte viny v muzoch, ale pozrite sa hlavne do zrkadla a to aj toho moralneho a porovnajte svoje Ja pred X rokmi.. Je tam zmena? Ak ano, presne ta zmena je dovodom nechuti k sexu u muza.. Podrobne o teme tu -- vimax.sk

slecna 144

u každého je to individuálne..môj partner to chce každý deň alebo každý druhý a je veľmi dobrý, výkonný..keď mám svoje dni, nevie vydržať a uspokojím ho aspoň orálne..je strašne na sex, ale my sme sa v tomto našli obaja takže s tým problém nemáme...

susiqa

Nie si na tom este tak zle,mi to mame raz za dva tri tyzne. a stale ina vyhovorka preco nie.... Keby mal menzes tak aj na ten sa vyhovara..mi sme spolu 4 ci 5 rokou a byvame spolu 4.. sprvu som si myslela ze to pretoze ze sme byvali s rodicmi, ale ked sa inetenzita po prestahovany do vlsneho bytu zmenila na dlhsiu tak som pochopila ze problem bude asi ine... lenze neviem kde :( a prosit vlasneho muza o sex je uz viac nez ponizujuce... vyskusala som co sa dalo a nic... takze si to uzovaj raz do tyzna su zeny co su na tom horsie :(

zvedava0891

.. to je pravda, ale ani dotyky a muckanie ho nenaštartovalo..... čo okrem zvádzania by som ešte mohla urobiť.... je dosť konzervatívny a všetky moje odvážnejšie pokusy o spestrenie hneď zavrhne.... neviem čo by som mala robiť.... v rozhovore o probléme som mala pocit, že nie som dosť znalá a táto intenzita je normálna... preto hľadám odpovede tu...