Nechuť na sex u muža

Príspevok v téme: Nechuť na sex u muža
zvedava0891

Chcela by som vedieť čo je zdravá chuť na sex u muža. Nepochybujem o tom, že ma môj partner má rád a nemyslím si, že by ma podvádzal, ale sex raz v týždni sa mi zdá málo. Neviem, ale aká intenzita je u muža normálna. Viete mi niekto poradiť? resp. čo by som mala robiť aby sa to zmenilo? (erotické prádlo a pod. som skúšala...)

slecna 144

u každého je to individuálne..môj partner to chce každý deň alebo každý druhý a je veľmi dobrý, výkonný..keď mám svoje dni, nevie vydržať a uspokojím ho aspoň orálne..je strašne na sex, ale my sme sa v tomto našli obaja takže s tým problém nemáme...

susiqa

Nie si na tom este tak zle,mi to mame raz za dva tri tyzne. a stale ina vyhovorka preco nie.... Keby mal menzes tak aj na ten sa vyhovara..mi sme spolu 4 ci 5 rokou a byvame spolu 4.. sprvu som si myslela ze to pretoze ze sme byvali s rodicmi, ale ked sa inetenzita po prestahovany do vlsneho bytu zmenila na dlhsiu tak som pochopila ze problem bude asi ine... lenze neviem kde :( a prosit vlasneho muza o sex je uz viac nez ponizujuce... vyskusala som co sa dalo a nic... takze si to uzovaj raz do tyzna su zeny co su na tom horsie :(

zvedava0891

.. to je pravda, ale ani dotyky a muckanie ho nenaštartovalo..... čo okrem zvádzania by som ešte mohla urobiť.... je dosť konzervatívny a všetky moje odvážnejšie pokusy o spestrenie hneď zavrhne.... neviem čo by som mala robiť.... v rozhovore o probléme som mala pocit, že nie som dosť znalá a táto intenzita je normálna... preto hľadám odpovede tu...

mate59

raz do týždňa je málo.Závisí to aj od toho, ako je tvoj partner vyťažený,ak pracuje od rána do večera, je pod tlakom a stresom,je rád, že si ľahne a vyspí sa.
Preto nečakaj na neho a začni sa s ním láskať a muckať a naštartuj ho.Erot.prádlo ho nemusí rajcovať.

zvedava0891

myslíš teda že raz do týždňa je normálne?....navyše spolu bývame, čiže príležitostí na domáce nežnosti je dosť...