HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

66Mimka6

Ahojte baby, možno to tu už padlo. Beriem Dienorette prvý mesiac a ešte sa mi to nestalo pri inej HAK. Počas týždňovej pauzy mi neprišla menštruácia, či je to ok. Preistotu som si spravila aj tehotenský test, čo vyšlo negatívne. Počula som, že by som sa nemala toho báť, že je to normálne, že niektorý mesiac pri HAK menštruácia nie je. Stalo sa vám to? Ak hej, za každú info som rada. Díky.

Barča

Baby vy mi pripadáte inak mimo !!! však dienorette je len obyčajná napodobenina antikoncepcia Jeanine ach celé zlé

Misis

ivulinka2:ja beriem dinorette uz 2mes.uz som dobrala ruhy blister a uz idem na treti.Dala som za nu tak do 30eu.viac ne..28e na 3mesiace tak nejako...Som s nou spokojna nemam ziadne vedlajsie ucinky obcas ma bolia prsia ale to je pri uzivani Hak normalne.Pribrat som nepribrala vobec, akurat sa mi zvacsili prsia.To je vsetko.Ja Dinorette odporucam:)

Ivulinka2

Chcem sa spytat, ci niekto z nej aj pribral, nakolko citam same dobre ohlasy na nu. Tak rozmyslam ze aj ja si dam predpisat. Tak piste este nejake skusenosti ake mate s nou?

Dashena

jankaaaa: maximalne by mala stat na mesiac 9,99 € a na tri tusim 29 € .... ale po novom si uz aj lekarne davaju svoje priplatky, co ma dost hneva, ale co narobime .... toto je predpisane maximum co by malo byt

Dashena

prepacte zeny, ale ako tak citam niektore vase otazky, tak sa mi pozastavuje rozum nad niektorymi .... este keby ste brali HAK prvykrat v zivote, tak nepoviem, ale aj to vam vsetko lekar urcite vysvetlil, a ked nie on, tka pribalovy letak ..... ale mam pocit, ze tu ste aj take, co uz mate HAK niekolko rokov ... tak preco take primitivne otazky ? .... clovek sa chce dozvediet nieco uzitocne a cita tu o tom, ze "ktory den si mam dat tabletku" ... asi zacnem verit iba lekarovi :D ... nic v zloom

jankaaaaaaaa

nie. mas to jedno. ber ju vtedy ako ti vyhovuje. ked si bola zvyknuta napr. na 12:00 tak ju ber aj teraz o 12:00

nattikkk

Teraz sa menil cas zo zimneho na letny.Posuvali ste uzivanie ATK?Teda ja ju beriem na obed, mam ju teraz brat neskor o hodinu?

Alenocik

potvorka2:Zacnes brat na 8den od tych 21dni-a je jedno ci budes mat kramy, al.nie.Proste dalsi blister beries na 8den.A uz to zase ide zase 21dni. a stale tak dookola.Ake mas skusenosti s dinorette mala si nejake neziaduce ucinky?Ja beriem Dienorette uz viac ako tyzden a zatial pohoda.Akurat ma obcas napina po tabletke ale nikdy nevraciam.Zatial som spokojna.Pytam sa lebo na nete je o tejto HAK malo informacii, co sa tyka skusenosti zien.