HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

ivkaaaaaa

Ahojte, beriem Dienorette uz pol roka a je uplne skvela, vobec som z nej nepribala ( doteraz som brala 3 ine druhy a z kazdeho som pribrala) a skvelo sa mi lieci tvar od akne. Lekar mi povedal ze tato je naozaj kvalitna antikoncepcia :) Takze ja urcite odporucam, menzes mam vzdy nacas a trva len nejake 3 dni takze super :) nevahajte. je trosku drahsia ale stoji za to

mia12

Dienorette berem uz pol roka,a mám snou dobre skúsenosti.Tvár sa mi zlepšila o dosť.nepribrala som a menštruacia chodi načas vždy.odporučam

Luccia

Berem Dienorette cca. 4 mesiace, zatiaľ mi menštruácia prišla vždy načas (väčšinou na druhý deň po skončení blistru), nepribrala som, jedine čo sa mi fajnovo naliali prsia, ale tak to neberem ako negatívum :) kožná mi ju predpísala na ťažké akné a myslím, že je to na dobrej ceste :) Môžem ju len odporúčiť! :) Spokojnosť nadovšetko ;)

jankaaaaaaaaa

ked si z artizii mala bolesti hlavy tak ich budes mat aj pri dienorette lebo to je vyssia davka. a ked ani jeden zo 6tich druhov ti nesadol tak je mozne ze ti ziadna hak nesedi a ziadnu nemozes uzivat.. alebo ti stale predpisovali nevhodne tipy pre teba

Zuzinna

cafte beriem dienoerette uz 2 mesiac teraz som zacala balenie,kramy som nedostala,,ale asi uz 2 tyzdne ma boli brucho a je mi zle akoby som kramy mala ,,ale nic,,predtym som brala Artiziu..bola fajn ale ma dost casto bolela hlava,,tak som zmenila,,aj kvoli pleti,,ale teraz lutujem,,a uz amm pocit ze z kadej antikiy mi nieco je..cize nevim ktora je taka univerzalna ze nci mi z nej nebude..
a nechcem uz zase menit,uz som vyskusala asi 6druhov,,a nevim ci to neskodi,,

66Mimka6

Ok Janka, radšej tam v pondelok pôjdem, bo mi menzes vynechalo 2x po sebe, istota je istota. Dúfam, že nič zlé... a keď testy ukázali negat. výsledok, tak dúfam, že ani tehotenstvo.

jankaaaaaaaaa

nemalo by to vadit, aj v letaku mas napisane ze vynechanie alebo solabenie menzesu je normalne.. ale ked pojdes na preventivku tak to spomen lekarke

66Mimka6

Ahojte babenky, pred mesiacom som tu bola a znova zas, už 2x mi neprišla pri hak dienorette menštruácia. Zase to bolo moje uistenie tehotenským testom, ale negatívne. Neviete, čím to môže byť? Máte s tým niekto skúsenosť? Neviem, teda, či je potreba kontaktovať gynekologičku, alebo ešte počkať...nechcem to zase nechať bez povšimnutia.