HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

bejka

ahojte, ja užívam asi 4 mesiace dienorette, na pleť mi vobec nepomohla.Chcem skončiť tento mesiac s HAK, mám ešte tabletky na 2 mesiace. Nechce niektorá kúpiť? 15 eur.

Nela41

Baby baby..
Najhoršie čo môžete spraviť je predpísať si antikoncepciu na pleť. Ona vám pomôže, ale keď ju vysadíte vráti sa vám to. A nie len to - ono to bude ešte horšie, verte mi..
Ja viem, že aj tak si poviete mne to nehrozí a ďalej to budete jesť s úsmevom na odraz v zrkadle, no potom keď ju vysadíte si spomeňte na tento komentár.
Mne to hovorilo X kamošiek, že takto dopadli ja som ani vyrážky nemala nikdy predtým tak som ju kľudne jedla ďalej ignorovala som všetko čo mi vraveli a teraz ľutujem že som sa na to niekedy dala.. Vyrážky sa mi začali robiť čo som ani v puberte nemala, tak najviac jedna za mesiac keď som mala dostať krámy, tri mesiace potom ma ešte bolelo podbruško, krámy mi chodia ako chcú doteraz a to ju už neberem rok - gynekológička sa obhajuje tým že telu to trvá proste HAK je cesta k problémom, či už počas užívania (všimnete si po niekoľkých mesiacoch výraznú nechuť na sex, náladovosť..) a to nehovorím po vysadení (nehovoriac o dievčatám a ženám, ktorým bola HAK predpísaná na pleť, vlasy alebo nepravidelnú menštruáciu - ono sa to po vysadení vráti v horšej forme ako to bolo pred užívaním)
Dúfam, že aspoň jedna z faniniek HAK si zobere moje slová k srdcu a nepôjde si to dať predpísať. Je to chyba..

Diana123

Ahojte, aj ja beriem Dienorette asi 20 den a dala som si ju predpíst koli zhoršenej pleti lebo nič ine mi nepomahalo už...a po tych 20 dnoch mam plet omnoho horšiu..takuto som ju ešte nemala nikdy..no je to fakt zle..nečakala som neviem ake zlepšienie po 20 dnoch ale nie taketo rapidne zhorsenie...neviete niekto čo ju beriete dlhšie či sa to upravi alebo nie?..dakujem

pivko

Ahojte ja som ju užívala asi 4 mesiace, najskôr sa mi zdala úplne super, ale potom za týžden z ničoho nič som pribrala 8kg, jedla som ešte menej ako inokedy, a zdravšie,na akné pomáha ale neni to nič moc. Je pravda aj to že každému pôsobí inak ale myslím že ju budú predpisovať lebo je to novinka. Mne hovorila gynekologička že vôbec nezadržiava vodu a aká je super a dopadlo to tak ako to dopadlo.

nikita20

Tak pocula som aj o diane 35 aj o chloe ale to su silnejsie antikoncepcie ako dienorette a ja nemam tazku formu akne ale miernu az strednu a ked som teraz brala 3 mesiace lunyttu a 4. mesiac zacinam s Dienorette tak zase sa zacina novy cyklus koze alebo sa to berie ako 4 mesiac cize ma prist zlepsenie?

jankaaaaaaaaa

silnejsi ucinok na akne ako dienoette, (co je mimochodom napodobenina hak jeanine) ma hak diane 35 a jej napodobeniny,
po dvoch tyzdnoch hak urcie nemoze vyliecit ani zlepsit akne

nikita20

tak neviem niektore baby tu pisali ze uz po 2 tyzdnoch videli vysledky alebo po mesiaci a aj ja budem pokojnejsia s cakanim ked viem ze tato anitkoncepcia je priamo urcena na liecbu akne tak ked mi uz tato nepomoze tak potom uz ziadna asi..nebudem uz menit antikoncepciu , jedine zeby som priberala z tejto ale tak snad nie..

Najčítanejšie články