Prírodné vyvolanie menzesu

lily 433

Ahojte,prosím nevie mi niekto poradit ako si mám vyvolat menštruáciu, ked na % niesom tehotná,ale dost sa stresujem hlavne v práci,myslím že to mám z toho,..ale ako si ju mám vyvolat,ked mi nepomáha ani horúci kúpel ani červené víno,..poradte mi niečo prosím,lebo nechcem íst k doktorovy,..

.....

Na gynekologiu nepotrebuješ lístok od obvodného. Ak ideš prvý krát (nebola si ešte nikde), zatelefonuj a objednaj sa....Ak si už bola inde, na novej gynekologii ti daju lístok pre starú, tý ťa odhlásia a tak môžeš ísť k novej.

kia123

no takze..vcera som povinne cuckala cervené vino a dneska v skole to na mna "prislo".. len dost biedne, cize ako keby som ich ani nemala. Neviem, mozno sa vyspím a zajtra sa zobudím do mokrého. Ja len dúfam. Síce ma to trosku ukludnilo,ale aj tak stále asi môzem byt v tom. Uvidim aké to bude nasledujúce dni a potom asi zajdem ku gyn. Este otazocka...CHodí niekto na DFN Kramáre ku gyn. ? Dá sa tam íst aj bez lístocka od obvodného ???

.....

kia, ja by som aj tak počkala. Pozri, možnosti je niekoľko:
1. si tehotná - už inak nebude
2. máš stres, berieš lieky....
mne po sexe stále mešká a ešte keď som panikárila, tak dupľom....

Už niekoľko krát sa mi stalo, že keď som užívala lieky (a to 2 týždne pred menzesom), menzes mi meškal 2,3 týždne.
A máš bolesti, pálenie v pošve, výtok.???...ak nie, počkaj ešte týždeň, dva. Urob si tehotenský test. A ak to ani potom nebude v poriadku, choď k lekárovi. Vieš, ani na gynekológii nemajú radi, ak tam príde kočka a povie: pred týždňom som mala sex, bojím sa, že som tehotná. Neboj, ukľudni sa, daj si teplý kúpeľ...

KIKUSHIK

Dôwodow môže byť hned niekoľko - stres, klimatická zmena, no môže to mať súwis aj s tým, že niečo nie je w poriadku...w neposlednom rade tehu. mne osobne pomáha horúci kúpeľ, čerwené wínko, alebo samotný styk :) niekomu pomože, inému nemusí, no wínko samotne wplýwa na tworbu čerwených krwiniek, no nezaručujem. Ak Ti bude meškať radím Ti zájsť ku gynekológowi, ten Ti najskôr určí diagnózu. Pichne Ti wywoláwačku a možno sa len zbytočne stresuješ a msz Ti preto mešká :)