Prírodné vyvolanie menzesu

Lucia1122334

Jankaaaaaa... chcela by som dodat ako tak citam tie tvoje komentare, ze ludia ako ty chodia cely zivot po lekaroch, ktory im predpisuju same sracky az si znicia pecen a kompletne cely organizmus. Toto forum hovori o tom, ako si pomoct prirodnym sposobom. Bola som uz aj na vyvolavacke a skusala som cakat aj prirodzene. Ako ste tu uz viaceri pisali, vsetko zalezi od celkoveho stavu organizmu. Ak ma telo stres, prirodzene vytvara latky na obranu proti nemu, a nie hormony na ovulaciu a naslednu menstruaciu. Preto sa pocas celeho cyklu treba o seba starat, zdravo sa stravovat, a ak to nejde bez stresu, najst si antistresovu cinnost( najlepsie sport). Cervene potraviny a zvysok je recept starych mam. Podotknem len, ze stare mamy neboli hlupe, a uz aj babice v stredoveku vedeli co robia, ked praktikovali tieto metody. Ak nahodou zena nie je kludna, a ma stres z tehotenstva, netreba sa bat a treba skocit do lekarne po test. Vsetko bude jasne za par sekund. Ak sa nic nepotvrdi, treba na to nemysliet, zit pokojne a menzes sa do par dni dostavi. Vyvolavacka je efektivna, neskodi zdraviu tak rapidne aby ju zena raz za rok nemohla dostat, ale ak je telo vycerpane a gynekolog vam povie, ze nie ste tehotna a vsetko je v poriadku, oplati sa pockat. V opacnom pripade vycerpete telo uplne na maximum, tym padom vam ubudnu ine potrebne latky z tela, a budete moc riesit co si kupit proti vypadavaniu vlasov pripadne ine zhovadilosti. Ja myslim ze asi vacsina dievcat nechce, tak ak skutocne nie je obava, pockajte si. Ak uz nemate nervy a ste z toho mimo, tak raz za dlhu dobu sa nic nedeje...telo sa vysporiada. To je moj nazor.

annddyxxl

moze byt ale mne to zabralo vzdy a samozrejme ked by som bola tehotna co mam uz za sebou by to isto nefungovalo-to je zas druha vec..

jankaaaaaaaaa

menzes je vyvolavany v prom rade hormonmi. a chod hormonou neovplivnite ziadnymi bilinkami ani cervenym vinom ani modlitbami

maciocicka

Kocky, ak nejdte o tehotenstvo a nie je menzes, tak z pohladu Tradicnej cinskej mediciny su 2 zakladne moznosti, preco sekundarne dojde k zastave menzesu. Bud je malo krvi a telo, kedze je vycerpane ju prestane pustat. Alebo "krvne staze" zamedzia vytok menstruacnej krvi. Casto to byva spojene so stresom a bolestou v podbrusku, napaetim v tele aj v psychike. TCM ma vynikajuce bylinne odvary aj hotove bylinne preparaty na rozhybanie krvi, rpecistenie krvnych zrazenin z oblasto podbruska. Cim sa znormalizuje menzes, ci uz je ho malo alebo nadmerne, ci su bolesti alebo neprijemne pocity pred menzesom. Injekcie vobec nie su vhodne v pripade vycerpania, lebo vyvolanim menzesu este viac oslabuju organizmus a vycerpavaju uz aj tak vycerpanu krv, hlavne krv Pecene...
precitajte si clanky na www.tcmclinic.sk

penelope

ahoj
mam uz 12 o tyzden 13 moja sestra to v mojom veku uz mala a ja stale nic aj kamaratky to uz maju a ja stale nic