Prírodné vyvolanie menzesu

Bibus32

Ahojte,ja by som sa chcela spýtať pomohol vám ten koprovy čaj ? ... Mne nie..neviete nejako poradiť niečo na privolanie MS?.. no mne nepomáha nič ani teplý kúpeľ ani víno skrátka nič,bude to zrejme každodenným stresom..no aj tak či neviete niečo také nové čo vám pomohlo :) vopred ďakujem

pavel y

Ida, a čo ak dcéra už pohlavný styk už mala ? V dnešnej dobe najmä u dievčat nie je zriedkavé, keď si zasexujú prvýkrát aj v 11, 12. Hlavne za účelom finančnej odmeny.

Ida123

Ahojte moja dcéra má len 12 rokov pohlavný styk nikdy nemala a ms je začala prvý krát voľakedy v januári a do teraz jej nikdy nemeškala čo má robiť ako ju mám vyvolať ??! Prosím poraď teba mi ďakujem

Ida123

Ahojte moja dcéra má len 12 rokov pohlavný styk nikdy nemala a ms je začala prvý krát voľakedy v januári a do teraz jej nikdy nemeškala čo má robiť ako ju mám vyvolať ??! Prosím poraď teba mi ďakujem

BlackLover

Ahojte :) chcem sa opýtať.. MS mám asi 7mesiacov ale je dosť nepravidelná. Naposledy som mala asi pred 4 mesiacmi. Kúpila som si alchemilku. Môžem ju začať piť hocikedy? Pretože neviem kedy ďalšia MS znova príde..

MisMis

@miap Jasne že môžeš byť tehotná ... Otehotnieť môžeš aj keď sa vyberie pred tým ako vyvrcholí. Tie malé potvorky spermie sa nachádzajú aj v sekréte ktorý muž vypúšťa ešte pred úplným vyvrcholením ... Strašiť ta nechcem, ale nabudúce radšej použité ochranu. Pamätaj na oplodnenie stačí jedna jeho jediná mikroskopická bunka :) Ale keďže si to písala začiatkom januára, zrejme už vieš na čom si. Či áno či nie..

Nea

Menštruácia sa nedá vyvolať, jendoducho ak je tvoje telo prirpavené tak jr. Dievčatá chcú hrozne rýchlo dospieť a práve menštruácia je znakom dospievanis. Je znakom toho, že si sa správne vyvinula, že tvoje telo je prirpavené splodiť dieťa. Hoci sexuálna činnosť sa do 15 neodporúča pretože niektoré orgány sa musia dovivinúť. Ak do 16 nedostaneš menštuáciu kontaktuj gynekologa ale myslim si, že do tej doby sa nemáš čoho obávať.

miap

Ahojte neviete mi poradiť ..? Už 8 dní som nedostala krámy a áno vyspala som sa s priateľom ale ten keď cítil že sa začína robiť tak vyšiel von ..Ale asi tri centimetre keď bol vo mne sa urobil ale nebolo dňu všetko ...Je možné že aj tak som tehotná? Skúšala som horúci kúpeľ a stále nič ...