Prírodné vyvolanie menzesu

rhea

tak ste ma trochu ukludnili...mne meska uz vyse 2 tyzdnov, stres uz davno pominul... tak budem este cakat... snad to nebude nic vaznejsie... ako dlho vam meskala menstruuacia zo stresu?? dakujem za odpovede..

RNG

Menstruacia pride, ked je na nu telo pripravene, Vyvolavanie je zasah do prirody.
Ked je telo oslabene, nema dost energie, tak miesto menstruacie, kde sa vyhadzuju materialy z tela telo ich reabsorbuje.
Preto zeny na agresivnych dietach alebo bulemicky vobec menstruaciu nedostavaju.

Ivvy

Dobrý večer chcela by som sa opýtať na jednu vec , mam už 16 rokov a nemam menštruáciu .. čítala som na kadejakých stránkach priznaky .... V poslednej dobe sa len prejedám a som náladová , dnes som cítila menšiu bolesť v podbrušku a zbadala som svetločervenu tekutinu niesom si istá že je to , to čo ma byť ... bolesť stale pretrváva ale žiadna krv ani nič ...

žužu

jediné čo mne pomáha je kúpiť si tehotenský test spraviť si ho a do dvoch dní mi menzes príde, ale niečo také ako červené víno či potraviny a čaje mi nezaberajú vôbec, väčšinou sa totiž stačí zbaviť stresu

mellisa

ano-nym-Môžeš to mať vplyvom tej choroby a tým pádom dostaneš menzes čoskoro,lebo príznaky máš ako PMS, ale môžeš byť aj tehotná. Nemáš sexovať, keď máš ešte len 15násť, si ešte pod zákonom a ten, ktorý sa o to pričinil bude mať riadný prúser. Takže správať sa trošku rozumne by nezaškodilo. Pokiaľ nepochádzaš z rómskej rodiny.

ano-nym

ahojte mám pomaly 15 rokov a pred pár mesiacmi som mala prvý krát sex. zatial som vždy dostala menštruáciu ale tento mesiac som ju ešte nedostala mala som trochu stresové obdobie a nedávno som bola aj chorá a trochu nachladnutá minulý týždeň som mala bolesti v bodbrušku asi tri dni myslela som si že sa mi už spustí menštruácia ale nič.Pár dní som mávala bolesti brucha a krížov.Všimla som si že mi narástli prsia a trochu ma aj bolia. Mám strach čo si mám myslieť môže to byť tou chorobou a obdobím alebo je tam problém tehotenstvo?