myon na maternici

beri

chcem sa spytat ci mi niekto neviete poradit, citala som ze ak sa vyskytnu myomy u zien ktore by este chceli mat deti, tak sa pristupuje k rieseniu, ze sa nevyberie cela maternica ale iba sa odstrania myomy. Neviete mi povedat, ci by sa to tak mohlo urobit aj u starsich zien, ktore uz maju deti a preco sa to tak nerobi?

RNG

Indonal moze pomoct(vytazok z kapustovin, aktivna latka I3C=indol 3 carbinol, lepsi je ale jeho metabolit DIM=diindiol metan na ktory sa I3C v tele musi premenit a niekomu sa to nestane)
Ale je ovela jednoduchsia a lacnejsia metoda-brat olej z pupalky 2x2000mg(2 zelatinove tobolky) Aktivna latka je v nej GLA (gama linoleicka kyselina).
Dvojmesacna kura s tymto doplnkom je velmi uspesna.
Naviac GLA je protizapalovy esencialny(potrebny) olej
Najdes na Google.sk pod; doplnky, evening primrose oil ( to je pupalka dvojrocna po anglicky,)

zuzi

mam 37 rokov a myom sa mi zistil v 2004 2cm a pri poslednej kontrole lekara gyn. 2007 ma uz 6 cm odporucajumi odpobratie maternice s myomon lebo samostatny myom sa moze v maternice znova objavit za 2-5 rokov . ponechajumi vajickovody ale mam ten pocit ze je to naozaj priskoro skoro odobrat mi materrnicu lebo sa citim v poriadku, okrem toho ze mam silnu menstruaciu a dostala som informaciu o lieku INDONAL ktory by mi mohol napomoct k zmenseniu. chcem to vyskusat.ma niekto stym skusenosti?

ema

Mala som tri myómy, spolu o veľkosti 7x8 cm a muselo to ísť preč aj s maternicou. Toľko moje skúsenosti s myómami.

Lea 02

INDONAL je výživový doplnok určený pre problémy myomov a cýst vraj je dobrý pozri si stsršie témy dočítala som sa že pomohol mnohým ženám, zmenšil sa im myom.

ethel

vo veku tvojej mamy sú bežné rôzne novotvary,ale aj tak by som sa o tom poradila s iným gyn,prípadne dala by som si zobrať krv na onko-markery.Myómy nám síce nemusia nijako vadiť,ale môžu časom začať vadiť.

monika666

no ten myon zistili mojej mame, vraj ho ma 2cm ale ze to je ok povedal lekar. rec nebola o nijakej kontrole, operacii ci o liekoch. co je to ten indonal? diky lea 02