myon na maternici

damian

Ak si zena nenasadi poriadnu dietu a nie je v nej disciplinovana, je takmer zbytocne snazit sa liecit sa doplnkami. Potom je to vyhadzovanie penazi a potom su doplnky OBVINENE z toho, ze "NEZABRALI". Pri myomoch su najdolezitejsie prirodny progesteron a silne enzymy + protiplesnove doplnky a potraviny. Blizsie je vysvetlene v kapitolach z knihy na nasej stranke.

damian

(Nielen) Podla mna sa da myomov zbavit. Treba na to disciplinu a odhodlanie. To mnohym chyba. Drzia dietu aj nedrzia a potom to tak aj vyzera. Ja osobne poznam zeny, ktore sa myomov zbavili. Konkretne, moja znama z Vranova mala ukrutne bolesti a okrem myomu mala aj cystu. Sama, bez toho, aby ma o tom upovedomila si nasadila hladovku len o vode a zelenine. NIC ine nejedla. Dokonca nejedla ani ziadne doplnky. Po tyzdni zacali bolesti ustupovat az nakoniec pominuli uplne. Cystu nema a myom je viditelne mensi. Ona predtym, okrem mizernej stravy, pila aj 3-4 kavy denne. Samozrejme, tu okamzite vysadila. KAVA JE NEBEZPECNA HLAVNE NA ZENSKE CHOROBY, UPOZORNUJEM VAS NA TO!.

janka

RNG, dá sa púpalkový olej kúpiť aj v lekárni? Ja som ho medzi tvojimi produktami nenašla. Zistili mi myóm (zatiaľ iba 1). Chcú ho dať preč, ale po 2-3 rokoch sa zvyknú opakovať a rozsievať. Nechcem skončiť v 35 rokoch bez detí a maternice. Ja si myslím, že organizmus treba trošku prečistiť od škodlivých látok. Nechcem zázraky, veď uškodiť to nemôže. Chcem len čo najdlhšie vydržať, nemám totiž ani 30 rokov a deti tiež nie.

RNG

maria 31, myomy su hormonalne zavisle smetiska v tele.
Po upraveni hormonov(prirodny progesteron, yam, dong quai, damiana, kohosh) a brani enzymov na cistenie tela sda dfaju aj myomy odpratat casto bez operacii.

maria31

ja som pred dvoma rokmi bojovala o zachranu maternice a vaječ.,mala som tiež myom a nie jeden ale plnu maternicu,na koniec som musela ist na operaciu, ono ked sa vam raz začnu tvorit tak skôr či neskôr ich bude treba dať operačne von.mne sa prvý myom objavil pred asi 10 rokmi najprv 1,7mm ten sa mi udržal asi 7 rokov, potom mi začal rásť a množit sa...

janka

Prosim vas poradte mi mam silne a bolestive krvacanie a zistili mi myom co by som mala uzivat a chcela by som sa poradit o ovosane.Dakujem

aplaot

Mam 33 a tyzden po operacii 6 myomov laparoskopicky, pretoze este nemam deti. Stale som na to mala "este" cas, no...uz nie! Ak je 1myom, operuje sa len on laparoskopicky, ak je viac v zavislosti na veku a tom, ci uz pacientka rodila sa riesi, ci sa vyoperuju laparoskopicky vsetky jednotlivo alebo cela myomatozna maternica. Myslim, ze to nie je o tom, ci sa doktorovi chce alebo nie... Mozno je jednoduchsie odstranit celu maternicu, ale ak zena uz nema v plane rodit, je to jednoduchsie aj pre nu. Ak sa podari mat dietatko a odrodit mne, ist x-krat na laparoskopiu by ma uz nebavilo (z hladiska nervou, narkozy, hospitalizacie, stavu po operacii...). Odobranim maternice sa tieto problemy mozu raz a navzdy vyriesit.

RNG

O jode som pisal uz casto.
Sucasny lekarsky nazor na jod je zastaraly.
Dokazali to rozni alternativni lekari, ktori zistili, ze jodu je treba podstatne viac, ako dosial propagovali v tzv odporucenych dennych davkach.

Ked si to chces sama prestudovat, mozem ti poslat literaturu cez E-mail.
Posli mi tvoj e-mail

Transdermalne(cez kozu) doplnovanie jodu jodovou tinkturou je lacne a pohodlne. Raz az 2 krat tyzdenne staci si natriet na spodnej casti brucha flak asi na pol dlane(= 5-10 kvapiek jodovej tinktury). Za par minut je to suche.
Ak flak zmizne do 24 hodin, znamena, ze ma telo malo jodu a absorbovalo ho cez kozu.

Co sa tyka lekarskeho pristupu na myomy progestinom, ako som uviedol predtym, mam prirodzeny progesteronovy krem v predajni.

mari

pre RNG

a sty jodom je to ako? Ja som sa pytala v lekarni a tam mi povedali, ze moje telo by nemalo mat malo jodu, ked pouzivam sol.No a ja solim dost.Sol ktoru mame doma obsahuje jod. Neviem ako to s tym jodom myslite vy....formou obkladou?