myon na maternici

mari

pre RNG

takze ak si kupim produkt rovno s DIM malo by to mat ucinky ako keby som uzivala indonal, kde je 13C a moje telo to vie premenit na DIM? Ci ze by to malo pomoct?
Dakujem za predoslu odpoved a aj tuto :)

RNG

Re myom a rakovina.
Kedze nie som lekar, musel som si este raz precitat o myome, a nasiel som prekvapivo, ze myom je "benign fibroid", a nie je zdrojom rakoviny!
Jeho narast je ovplyvneny vysokymi hodnotami estrogenu a lieci sa progesteronom!(teda lekari pouzivaju nebezpecnu synteticku nahradu progestin).
Ja ale mam v obchode progesteronovy krem vhodny na zvysenie hladiny progesteronu transdermalne.Prirodny progesteron, nie umely.
Pouzitie- natierat casto na spodnu cast brucha.
To sa mi zda predsa len lepsie riesenie, nez skalpel!

en.wikipedia.org

RNG

DIM mozno dnes priamo kupit. Je vyrobeny z I3C.
Predava ho napriklad firma Swanson.

Co sa tyka ale myomov, cyst,polypov a rozneho"divokeho masa" je to casto spojene s nedostatkom jodu v tele, ktory sa podiela nielen na hormonoch, ale aj na vyrobe roznych enzymov, ktore vedia tieto nefunkcne objekty na tele odstranit.
Takze okrem ineho, mozno by si mala skusit natierat si par kvapiek jodovej tinktury(jodovy flak asi pol dlane) na spodu brucha, aspon 2x tyzdenne.
Ak sa ti flak strati za menej nez 1 den(absorbuje do tela cez kozu) je to indikator, ze ho telo potrebuje.
Jodu mame i tak primalo v nasej potrave, viaceri vyskumnici uz davnejsie zistili, ze nasa sucasne odporucana denna davka(150mcg) je daleko od optimalnej.
Napr Japonci pri vysokej spotrebe morskych rastlin dostavaju denne priemerne 12.5 mg, co je vyse 100 krat v priemere, co dostava vacsina vnutrozemcov.

mari

Ahojte,
niektore sa pytaju na Indonal.Ja mam 5 myomov vsetky okolo 3 cm velke. Indonal mi absolutne nepomohol.Na 13C naozaj nie kazady organizmus reguje.
Takze teraz rozmyslam skusit olej z pupalky.
A ozaj chcela by som sa opytat RNG ako je to s tym DIM na ktory sa 13C musi v tele premenit. Tak teda neda sa priamo vytvarat DIM pre organizmus, ktory 13C nevie na DIM premenit? Dakujem vopred za odpoved

RNG

Myomom treba predist, nie cakat, kym sa vytvoria a potom ich masiarcit.
Nie som proti operaciam, ale len ked sa nedaju nijak inac obist.
A 2x200 gramov pupalkoveho oleja, to je predsa len civilizovanejsie. Naviac mensie mnozstva kombinacii napr rybaci,lanovy,borakovy(obsahuje 2 krat tolko GLA, ucinnej latky v pupalke, ako pupalkovy olej), staci na predidenie mnoho problemov, vcitane polypov. A selen, vzdy pri tejto teme vseliakych vytastkov a utvarov nefunkcnych veducich niekedy k rakovinam
Pravdepodobne aj jod, kedze mnohe enzymy na odstranovanie roznych nefunkcnych materialov z tela potrebuju na svoju tvorbu jod.
keby tieto lacne a ucinne prostriedky predsa len nepomohli, tak je tu este stale mozne chirurgicke odstranenie(noz alebo laser)

RNG

Mimochodom pozeral som sa na zdroje Indonalu, nasiel som 30 toboliek po 150 mg za 812 korum.
To ma byt zart? Lebo odporucena davka z mojich zdrojov je 400 mg denne. Tak isto na DIM je 300 az 600 mg denne. A to treba brat mesiace-hlavne v pripade rakoviny. Kto si take nieco pri tych cenach moze dovolit?!?
100 mg I3C sa nachadza v 1/2 kila brokolice, takze dostat to jedenim kapustovin je prakticky nemozne v terapeutickych davkach. Teda musi byt koncentrovany doplnok.
Vynasnazim sa doviest ovela lacnejsie, problem je len v schvalovacom procese na Slovensku. Cena by mala byt 1/3 uvedenej
Kto mi pomoze pri schvalovani dovozu. Nie ako lieku, ale ako vytazku z kapustovych, schvalenie lieku je prilis drahe a nekonecne dlhe.

beri

Nemoze to byt aj tym ze je vacsie riziko ze to tam ostane a urobi sa znova? Ale hadam keby sa snazili tak sa to da aj tak...

beri

takze vazne ide iba o lenicost lekarov??? nemozem tomu uverit, ze to moze byt vsetko tak na hlabu postavene, ako to vobec mozu...

RNG

Lebo je jednoduchsie vyrezat vsetko, ako sa babrat s jednotlivymi myomami
Tento barbarsky pristup sa praktizuje v historii dlho. Este pred 80 rokmi vo vojne bezne amputovali nohy s jednou gulkou-priestrelom, miesto vyhojenia.