Velkost penisu a vydrz

Príspevok v téme: Velkost penisu a vydrz
dick

Caute chcem sa iba spytat na velkost penisu.Moj ma slabych 17 cm.Mam si robit nejake komplexy?ake velkosti su vlastne standard.A vela som sa docital ze sa da este nieco stim urobit nejake cvicenie alebo co.Co o tom viete?A tiez by som potreboval nejaku radu an vydrz este som sice nemal babu ale pri masturbacii mam pocit ze som rychlo hotovy.Ako si budem pocinat ked ho budem mat v zenskej vagine?To budem asi hotovy skor ako jej ho tam dam nie? Prosim nejaku niormalnu radu normalnych ludi ktory sa sem nechodia iba zabavat,ale aj naozaj radit a budem rad aj za zenske prispevky.

xtrasize

Penis Extender - track.prolongsystem.net Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

jojo45

no ja neviem, to penirium je jednak dost drahe a vo vela diskusiach citam, ze teda nic neriesi:( ani na webe, ktory sa tomu vyslovene venuje ho moc dobre nehodnotia (www.pevnaerekcia.sk )
mate niekto skusenost s alternativami? alebo si ozaj mam kupit radsej vakuovu pumpu? neskusal ju niekto?

Zelenac

ano mozem ti potvrdit ze mne penirium pomohlo a vysledky su dlhodobe cize ostavaju aj po ukonceni kury trojmesacnej

xfirestarter

Vobec si nemusis robit ziadne komplexy, zeny nezaujima to aky mas velky penis ale co s nim dokazes. 17cm je uplne dostacujucich. Dolezitejsia je skor kvalita a tvrdost erekcie. S polomakym slimakom vela vody nenamutis. Pracuj teda skor na svojej vydrzi aby si sa neurobil za 5 min, lebo to vela zien nepotesis. Napriklad v tomto clanku najdes ako pomocou masturbacie zvysit svoju sexualnu vydrz pri sexe -odkaz odstránený-