Riedke vlasy

Ivetka

Ahojté ... Mám strašné riedké a dlshé vlasy. Čo mám spraviť, aby boli hustejšie ? A nemastili sa tak ? ... Ďakujem :)

nereg.Lucia

Ahojte, ja mam velmi velmi dobre skusenosti s ajurvedskymi samponmi a vyzivou (zo vsetkych stranok). Su to zomlete bylinky alebo kora stromov apod. Rozrabaju sa s vodou. Aj samponov aj vyziv je viacero druhov. Uplne vsetky nemam este preskusane ale tie co mam, tak na ten objem je to najlepsia vec aku som doteraz objavila (vlasy nie su splihle/nalepene na hlave) a to som vyskusala toho uz naozaj dost. A pomohlo mi to aj na to, ze vlasy tak rychlo nemastneju, nemam lupiny a flaky na pokozke uz vobec. Myslim, ze riesia aj zastavenie padanie vlasov (ak to nie je sposobene vaznou chorobou nejakeho organu/organov) - ale to nemam na sebe vyskusane. A tiez mam dobry pocit ked nedavam na seba chemiu ale prirodu.

trajsner

A este k hustymvlasom, to nie je liecenie ale kozmeticky pripravok a ked uz tak urcite nie mane, ja mam lepsiu skusenost s volluma

trajsner

Reklamne forum? Adell, skus sa poradit s lekarom, mas este malo rokov aby ti takto padali vlasy, mozu to byt rozne priciny od stravy, stitnej zlazy, zapalov v tele (niekedy stači aj dlhotrvajuci kaz zubu, ci zapal mandiel), az po hormony.

azarian

ja rozmyslam nad kupou tej kury Spectral RS viete mi poradit ci je to ucinne a ako sa to aplikuje ci to staci len nastriekat na hlavu ...ja mam dost vypadane vlasy ako nasledok dlhodobeho nosenia rasta copov tak sa chcem poradit co je ucinne na obnovu rastu diky

jankaaaaaaaaa

aha ospravedlnujem sa. uplne zle som precitala jej prispevok. je tam napisane DO 15tich.,.
takze pokial si ich nefarbis, moze to byt hocicim sposobene, napr. aj hormonmi

jankaaaaaaaaa

pise ze od 15tich mala pekne blond vlasy, takze pochybujem ze dovtedy mala ine a zrazu sa jej same zmenili. a navyse na fb na profilovke vidno dost odrastene z tych zltych vlasov

jankaaaaaaaaa

keby si si ich nefarbila, nevypadavali by. preboha ked si ich peroxidom odfarbujes uz od 15tich tak neviem co sa cudujes ze ti tak vypadavaju. nerozumiem ze ti to rodicia dovolia v takom veku

Adell

Ahoj mám 17 rokov do 15 rokov som mala krásne bolnd vlasy zrazu mi začali vypadávať myslela som si že to je len počasím ale ptm som pochopila že nie mala som velké Guče vlasov bojím sa česať obehodím si vlasy a hned mi ostanú v ruke všetci sa ma pýtaju prečo mi tak vypadávajú ja už nwm čo mám robiť..:(...ak máte niekto čas a chhuť môžeme si popísať na FB nájdete ma pod menom Malé Modré očko budem rada ak mi niekto napíšete..:)