Mokvanie a svrbenie konecnika

Príspevok v téme: Mokvanie a svrbenie konecnika
vito11

zdravim vas vsetkych. chcel by som sa vas popytat ci by ste mi nevedeli pomoct s mojim problemom, v oblasti konecnika pocitujem neprijemne svrbenie ,mokvanie, alebo proste upotenie//zadku//, nasledkom tohto aj mierne krvacanie,no a pred neakym tyznom sa mi pri analnom otvore urobil neaky vred alebo co to je .....prosim poradte co je to ?????

Collector

Hmm. Zaujimave. Taketo pocity mavam niekedy aj ja. Aj krv bola ale to len ked sa jednalo o dlhe nepohodlne a tvrde sedenie. Prejavovalo sa to najma pri stolici. Ak ju clovek dlhsie zadrziava.
Ale mla som jeden problem asi pred 6 rokmi. Jednalo sa o nejaku anomaliu zadku. Vacsinou to mavaju muzi s chlpatymi zadkami. Jednoducho ide o to ze chlpy z jednej polky rastu smerom k druhej a moze sa stat ze sa vrastu do dalsej polky. Nasledne na to sa zacnu obalovat kozou a v podstate sa ti zacne zrastat zadok. vtedy som mal take nie len pocity ale mi to aj takpovediac hnisalo a dost aj smrdelo. Zasiel som s tym za doktorom. Urologom najprv a on povedal ze to bude treba chirurgicky odstranit. Vybavil mi operaciu a bolo to. Nechcem ta vsak nicim strasit ale mal by si s tym zajst za doktorom. Hlavne ak mas to mokvanie a krvacanie casto. neboj sa ukazat zadok.