Mokvanie a svrbenie konecnika

Príspevok v téme: Mokvanie a svrbenie konecnika
vito11

zdravim vas vsetkych. chcel by som sa vas popytat ci by ste mi nevedeli pomoct s mojim problemom, v oblasti konecnika pocitujem neprijemne svrbenie ,mokvanie, alebo proste upotenie//zadku//, nasledkom tohto aj mierne krvacanie,no a pred neakym tyznom sa mi pri analnom otvore urobil neaky vred alebo co to je .....prosim poradte co je to ?????

ABC-XYZ

ahojte :)... ja som mala ten isty problem so svrbenim a trvalo to asi rok a pol a ako kazdy som sa aj ja hanbila ist k lekarovi... svrbenie, hlavne v noci a neskor uz aj cely den.. zo zaciatku to bolo len chvilkove, proste prislo a odislo ale posledne mesiace to pretvavalo stale... okrem svrbenia prislo aj mokvanie, zo spanku som sa skrabala az do krvi a zacalo sa mi to rozsirovat az sa mi objavil ekzem aj na kozi... citala som na internete ze pomaha mast BELODERM tak som si ju dala predpisat a o par dni som pocitila ucinok... presli 2 tyzdne a mam po skoro 2rocnom probleme takze odporucam :)

Lu_cia

Ziadne ustne vody, normalne to umy vlaznou vodou po kazdej potrebe ak mozes, na noc capik, ziadne koreniste jedla, alkohol. Ak tam mas vred, tak to je akutne. Najskor by som zasla za lekarom. Neboj nic, len neexperimentuj :)

Lu_cia

Dunda, Ty si dobra :D Ty to mas tiez, ten AIDS, ked je to take jasne :DDD Som sa tak zasmiala :DDDDDDD No ale dufam, ze nemas pravdu, lebo v nejakom poslednom stadiu to ti uboziaci maju velmi zle s konecnikom...

Mikey

Ahojte.

Ja som mal ten istý problém so svrbením, mokvaním, potením a následnými rankami v okolí konečníka, ktore najprv hrozne svrbeli, potom pálili a nakoniec boleli. Tieto problémy mi trvali približne 10 rokov. Nikto mi nevedel poradiť, žiadny doktor... Úspechy boli iba krátkodobé a nekomplexné.

Všetkým vrele odporúčam kontaktovať lekáreň na Nábreží v Nových Zámkoch a požiať o modrú zarábanú mastičku. Do dvoch týždňov som bol vyzdravený.
Viem, znie to ako zázrak, no u mňa to fungovalo, za čo celému kolektívu lekárne zo srdca ĎAKUJEM.

pepe82

tiez mam podobny problem, akurat ma netrapi moc maly vredik v oblasti konecnika ale mokvavenie, hlavne ked dlhsie sedim mam pocit ze zacinam smrdiet zapachom - je ine ked sa clovek poti a ked pachne z oblasti konecnika (pritom sa denne min. 1kupem a po stolici zakazdym oplachnem vodou) a tam je problem ze neviem ci je to len psychicke vsugerovanie si ze ak mam mokry zadok potom musim aj smrdiet alebo je to tak ako si myslim a ci sa to da nejako liecit. Dnes vam uz nikto nepovie pravdu do oci aj ked sa ho diskretne spytate ... u chirurga som bol nic mi neporadil co by mi pomohlo tak sa pytam tuna, trapi ma to uz par rokov a s takou neistotou nedokazem ani studovat na vyske medzi tolkymi ludmi mam casty pocit ze sa otacaju akonahle okolo nich prejdem aj ked je to mozno len cisto nahoda. ak mal s takym niecim niekto skusenost ocenim kazdy nazor