Mokvanie a svrbenie konecnika

Príspevok v téme: Mokvanie a svrbenie konecnika
vito11

zdravim vas vsetkych. chcel by som sa vas popytat ci by ste mi nevedeli pomoct s mojim problemom, v oblasti konecnika pocitujem neprijemne svrbenie ,mokvanie, alebo proste upotenie//zadku//, nasledkom tohto aj mierne krvacanie,no a pred neakym tyznom sa mi pri analnom otvore urobil neaky vred alebo co to je .....prosim poradte co je to ?????

marcel29

V takom prípade doporučujem výplachy a omývanie koloidným striebrom. Veľmi dobre zaberá na rôzne zápaly, kde sú kvôli agresívnemu prostrediu ostatné prípravky neúčinné.
Osobne užívam koloidné striebro na úplne všetky potiaže. Brávam od www.cxc.sk

janka

už niekoľko mesiacov ma neskutočne svrbí zadak a kolie, mám to už poriadne červené a je to niekedy strašne neznesiteľné a niem si pomôcť.

smejo

Ahoj aj ja mam problem ale mna to len neskutocne svrbi uz par mesiacov.Davam si na to alpu a na par hod to prejde neviem co mam robit

aaaaaaaaaaaaaa

ja som uz absolvovala zakrok u dr.Dimova a bohuzial pre mna sa nevydaril,lebo som musela ist na zakrok este raz,nakolko mi to neurobil zrejme dokladne,platila som 18tisic!

dadaa

Pre chirkoz. Aj ja mám svrbenie v oblasti konečníka chcem vedieť či robyte u vás všetky potrebné vyšetrenia.Ak áno,vzhľadom na to že bývam daleko rada by som vedela koľko asi návštev u vás bude potrebných.Možete mi napísať aj ceník? Dakujem pekne.

janka

laco : ja by som povedala, že to bude to, čo napísal Collector, aj ja som to mala skoro rok ale vyššie v oblasti kostrče. a tiež mi nič nepomáhalo, aj to svrbelo, aj bolelo, nakoniec som sa odhodlala k doktorovi a bola z toho operácia a to som si myslela, že taký malý vredík, ranka, či čo to bolo, nič nie, podcenila som to. Ale nechcem ťa moc strašiť,lebo teraz je to už celkom v pohode, ale každopádne lekára už neodkladaj.

laco

mna to len svrbi ale vôbec ma to nebolí,mám to už 10 mesiacov,mám tam taku hrčku a tá svrbi najviac,žiadne maste na volný predaj mi nepomohli,poradte dík