Clip-in vlasy

lienocka2808

ahojte, ja by som si tiez chcela kúpit clip in avšak nie cez internet ale priamo, aby som pramienky vedela nazivo porovnat s mojimi vlasmi, aby som sa vyhla farebnemu rozdielu.
Kde by som si ich mohla kupit??

dadadad

a co potom? daju sa vratit peniaze?
odomna takto chcu platbu predom z nanicvlasy.sk a teraz som v rozpakoch...
uz som to chcela poslat na ucet.
teraz ale neviem, co myslite? (pridu tie vlasy?)

de-3

ahoj dievcata, hladam kocky ktore si objednali vlasy kvalitne triedy AAA cez internet vlaskyclipin@azet.sk na pokeci clipin Rimavska sobota a uhradili ciastku a vlasky im neprisli, vlastne boli podvedene, dajte o sebe vediet.

aurra

ahojky
mam tie clip in uz par mesiacov, kupila som za nejakych 80 ecok 10 pramenov .. zo zaciatku som sa nevedela vytesit ale potom ma to otravovalo stale si to davat ..ale to je na kazdom ze ako si zvykne... manipulacia s nimi je jednoducha naozaj sa lahko davaju prirovnala by som to ku sponkam pukackam je to hracka ked si zvyknes. potom skor ide o to ci mas redsie vlasky alebo hustejsie aby si si to dobre prekryla. mno aked si to dobre das tak to nepada dokonca som v tom aj spavala niekedy ked som to nechcela zas rano davat len predtym som si zaplietla vrkoc aby sa neschumelili do uzlikov a tak ...ale je to fajn pocit a super zmena :)