Clip-in vlasy

Eva H

Baby, ja som si dvakrát kúpila clip in vlasy na www.invlasy.sk a som maximálne spokojná. Na youtube sa dajú nájsť dobré návody a je to fakt jednoduché! :)

lucken

ahojte ja si objednavam vlasy zo stranky gabriella hair and beauty, clipy sa daju farbit zhlit kulmovat ako normalne vase vlasy :) ceny sa pohybuju podla cm a gramov vacsinou od 50e vyssie..treba popozerat..teraz naposledy som si objednala jedny ale predavam ich lebo mi nesadla farba a je ich skoda farbit su fakt krasne ...farba je taka bledsia hneda maju 50cm 115g na celu hlavu ani raz nenosene nepouzite...cena bola 59,99e ja by som ich dala lacnejsie 50e uz dokopy s postou tak baby ak by ste mali zaujem napiste mi na mail poslem vam fotky su fakt krasne.. mail:
lucia.javorova01@gmail.com :)

565

Ahojte,ja by som sa chcela spýtať,či sa dajú vlasy clip in farbť,napríklad hnedé vlasy clip in,zafarbiť normallnou farbou na modro a či sa nezničia,za odpoveď vopred ďakujem :)

katie77

ahojte, clip in vlasy používam už niekoľko mesiacov, zatiaľ absolútna spokojnosť, clip in vlasy osobne kupujem cez internetový obchod clipin.sk , máte tam na výber z niekoľkých druhov (rovné, vlnité, melírované ....), ceny sa pohybujú okolo 50 eur :)

ivanaj.

ja clip in vlasy nosim a aj sama predavam uz zopar rokov, je to najsetrnejsia metoda predlzovania vlasov, nasadenie chce iba cvik, rychlo sa to naucis, takisto vlasky kamuflovat s tvojimi vlastnymi, na youtbue je mnoho videi ktore ti toho dost napovedia :-)
vydrzia ti podla intenzity nosenia a zatazenia, malo by to byt aspon pol roka, niekto ich ma aj pri pravidelnom noseni viac ako rok, je to individualne, najhorsie na tom su blond farby, ktore sa rychlejsie nicia

a co sa tyka kupy cez internet je to velmi individualne :-) je mnoho podvodnikov, ale na druhej strane aj serioznych predajcov , pozor na oklamanie, ked ponukaju "prave europske vlasy" za ceny cca 50 az 100eur /podla dlzky vahy/ 90% trhu s vlasmi tvoria vlasky z vychodnych krajin :-) ruske, kazachske vlasky sa skor pouzivaju na trvale napajanie (keratin, micro ring, eurolock)

vela stastia!

chiqiss

Ahojte :) Mate niekto skusenosti s clip in vlasmy z obchodu Vlasy-24.sk ?neviem sa rozhodnut skade mam kupit kedze vsade pisu inak ktore su najlepsie.dakujem za kazdu odpoved :)

iwosa

Ahojte baby ak mate zaujem o kvalitne clip in vlasky tak piste maily, rada vam poradim zaoberam sa tym uz druhy rok vlasky donasam zo zahranicia su to indicke vlasy remi AAA kvality ale robim aj s inymi vlaskami, rada vam poradim vlasky posielam na dobierku rucim 30 dnovou reklamaciou teda ak vam nesadnu nie je problem zreklamovat moju ponuku najdete aj na -odkaz odstránený-

katka+

Ja mam teraz Hairdo Jessica Simpson.
tie vlasy su omnoho lepsie ako clipy pretoze su zosite do takej akokeby ciapocky je tam az 20 pasov okolo je 7 pukaciek.
Obrovska vyhoda nie je to vidno aj ked odfukne vietor pretoze je to tak site ze ked date na hlavu uplne vyzeraju ako keby vyrastali z vasej hlavy.
Nie ako clipy ak mate tensie vlasy velmy je to vidno nehovoriac o tom ze treba kopu laku aby vase vlasy zakryli clipy lebo fakt ked fukne vietor vidno vsetko. A Hairdo vlasy su fakt huste. Proste clipy uz nikdy viac. Nehovoriac o tom ze su tenke blond farby obmedzeny vyber.

nikuska

ahojte ja mam clip in vlasy som snimy spokojna moje vlasy maju asi 30cm a clip vlasy maju 60cm vlasy mam ostrihane na postupku takze to nieje vidno ale ja mam velmi riedke vlasy takze sa mi stava ze sem tam sa mi zosmikne alebo odopne o tie vlasy sa treba starat viac ako o vlastne vlasy ja som s vychodneho slovenska vlasy som kupovala v presove na namesti kde predavaju parochne mna stali 160euro ale chcem vam povedat ze je to dost vela penazi aby ste nikdy vlasy nekupovali od niekoho alebo z internetu lebo nikdy neviete co vam pride ja som si ich mohla doladit ku svojej farbe vlasov aj vyskusat takze najlepsie je to v takych obchodach ked vam mozem poradit mam ich 2roky a som snimi spokojna velmi a nedala by som ich tak vela stastia pri nakupovani keby ste mali otasky mozte mi pokojne napisat na meil jankonika20@centrum.sk

petah

de-3

uz som napisala aj zobejde,prosim vas kontaktujte ma na tinagom22@gmail.com
aj mna ta baba oklamala,to jej nedarujem