Clip-in vlasy

Denisa1986

Určite odporúčam clip in vlasy zo stránky www.nanicvlasy.sk. Zatiaľ najkvalitnejšie clip in vlasy, aké som doteraz mala, a to som skúsila už viacero obchodov. Majiteľka má profesionálny prístup a vie poradiť so všetkým. Ak tam raz nakúpite, už nebudete chcieť iné vlasy. Maximálna spokojnosť :)

Zuzi 32

Tiež mám clip in vlasy. Povodne som si ich kúpila na svadbu ale tak som si na ne zvykla, že ich nosím skoro vždy keď niekam vyrážam. Sú fakt super

Klaudika111

Tiež milujem clipy, kásne vás osviežia a možete neustále ohurovať okolie bez toho, že by ste príliš často menili farbu vlasov či ich ničili natáčaním alebo žehlením. Objednala som si z www.clipinhair.sk už tri sady a som maximálne spokojná. Sú z pravých vlasov, zvládnete si ich s pomocou kamošky pripnúť aj doma a vyzerajú super.

Zara25

Mám clip in ofinu REMY aj clip in príčesok z pravých ľudským vlasov a je to super. Vždy som chcela mať bohatý hustý vrkoč ale nikdy som nevydržala dostatočne dlho, aby mi vlasy dorástli. Potrebujem zmenu a na to sú clip in úplne super. nemusíte čakať až vám vlasy dorastú a nemusíte si pre to strihať ofinu. Máte ju len vtedy, keď ju chcete mať a účesy si možete meniť kludne každý deň

Ajaksasa

Zdravím:) Já mám ClipIn a jsem spokojená. Pořídila jsem si z lidských vlasů a nemůžu si stěžovat. Občas je přežehlím, umyju i rozčešu. Mám je už skoro 2 roky a pořád vypadají dobře. Našla jsem je na: clipin4you.cz

Takže doporučuji:)

LadyOpium

ahoj no ja ich nosim kupila som si ich cez kamosku eda neviem...ale v cinskych obchodoch hadam budu mat...ja sa o ne staram zehlenim a pravidelnejsim cesanim...nepadaju pokial si ich fakt obre upevnis...