Clip-in vlasy

petah

de-3,prosim ta ak si toto precitas tak sa mi ozvy na moj mail-tinagom22@gmail.com,tiez som si od tej baby objednala vlasy a nic,prosim ta ozvy sa

inngridka

v auguste som si objednavala, vlasky su take iste ako vo vzorkovniku, akurat tie fotky su osvetlene tak tam sa mozno zdaju byt trosku svetlejsie. ja mam 60 blond, mne ta Simonka poradila na zaklade fotky,

ja2

ten odtien cez internet si mozte vybrat zo vzorkovnika, ktory Vam predavajuca zasle domov.. a potom ho len vratite spät

dadad

Ingridka dakujem
bolo to teraz niekedy?-a aku farbu si si objednavala? bola presne taka ta farba ako je aj vo vzorkovniku vyobrazena, alebo bola o cosi tmavsia ci svetlejsia v skutocnosti?
co som si objednala predtym inde, tak farba bola o dost tmavsia nez ta na obrazovke...

Lulinka590

Ahojte dievčata ja osim clip-in pričsky už dosť flho a musim vam povedat ,že naozaj sa oplati..len sa o nich treba samozrejme starat...a džia naozaj dosť dobre mne ešte nikdy nevypadli a ak si ich dobre upravite tak ani tie clipy nevidno..len si na to treba najst čas a hlavne rano pred školou ked je zhon tak si radšej treba privstat :)...umyvat ich netreba často a rašej ich nechav volne vyschnut aby ste ich nezatažovali..ja mam kučervave vlasyy takže ked si vyžahlim posobia hustejšie tak potrrebujem 2 sady takychto vlasov..ale pre rovnovlase stači si myslim iba jedna..je to už na vas :)....Takže vam vrelo odporučam :)

lelinka1

Ahojte baby, chcem sa Vas opytat, tie co mate skusenosti s clip in, ci to naozaj dobre drzi a hlavne ci nevidno tie spoje, a kde to odporucate kupovat. Kedze na viacerych miestach chcu peniazky od Vas na ucet a objednane maju byt do 10 dni.