Zajačik teddy do bytu

Príspevok v téme: Zajačik teddy do bytu
beba12

ahojte.Chcela by som vedieť ci niekto chova takeho zajacika.Alebo nejakeho podobneho.Strasne sa mi zapacil, a ze vraj sa naucia chodit na jeden zachod a nerobia bobky inde...ako sa da naucit aby nic neobhryzali, myslim skrine a stolicky a pod...ze vraj su velmi pritulne ako psiky, len neviem kde konkretne zohnat takaaeho kralika, aby nenarastol velmi velky
take nieco by som chcela ako tento : www.teddy.kx.cz
a tu uz je dospely..neda sa odolat

dobra vila

Ja neponizujem nikoho. To vie kazdy, kto ma tu pozna. Za to teba tu nepozna nik. Iba pises pod touto prezyvkou a same hluposti. Ved som videla na teba reakcie inych ludi, takze sa uvedom.
Ked si ho nechovala, tak nehovor za inych. Necudovala by som sa, ze smrdel, ked ho mesiac nevycistila.

MIMOCHODOM ENCYKLOPEDIA SA PISE S Y, TAKZE BY NEZASKODILO, KEBY SI JU ZJEDLA AJ TY, kralovna hluposti a hlupych nazorov.

bipoich

dobra vila bo ty si asi enciklopediu spapala ze? a si mudra jak fico...
nie ja som zajacika nikdy nechovala chovala ho kamaratka a bolo ho nneskutocne citit... neviem toto patri na dvor do klietky a nie do bytu ci do detskej izby. A Vilka amalaka uvedom sa a neponizuj tu kazdeho :D hlupa si mozno potom akurat tak ty...

dobra vila

Biopich, neber to v zlom... ale tie tvoje vecne ironicko nahluple nazory... :-/
Mala si uz zajacika? Podla tohto nie, ked tvrdis, ze smrdi. Alebo potom sa zamysli, v akych podmienkach si ho chovala.

Zajacik je cistotne zvieratko, dovolim si tvrdit ze cistotnejsi ako psik, ktory ti vsetko nucha, berie do papulky, povala hocikde...
U zajacika je nevyhoda to, ze hadze bobky, kade chodi. Najma ked mas samceka - oznacuje si s tym teritorium.
Sama mam dvoch zajacikov a kedze byvame v rodinnom dome, maju velky vybeh. Vylozim ich na dvor a poskakuju po zeleni jedna radost.
Zvykla som si ich vylozit aj do izby, v zime, ked vonku moc nemohli byt, no tam moc toho nenabehali, skor vsetko skumali...
Musis si ho naucit na zachod, alebo nejako, aby bobkoval na jedno miesto. Nosit mu toaletu na to miesto, kam chces, aby piskal/kakal.
Ak budes uspesna, pojde ti zvacsa tam, ale neboj sa, ze ti hodi bobok aj niekam inam. Tak ked ti to nerobi problem, tak to chytro pozametaj a mas po probleme. Bobky su tvrde, nedrobive, len aby ti necikal hore-dole, to je uz vacsi problem, kedze moc maju velmi silny!!
Zajaciky, teda aspon tie moje, su mi doslova vonave. Hunate, vonave ako bavlnka, absolutne nesmrdia, nemaju z coho. Cisti ich pravidelne, staraj sa o ne, zajacika mozes aj vykupat, ale ja to robim zriedkavo.
Omnoho castejsie kupem svojho havkaca, kedze niekedy je z prechadzky zaspineny ako male prasiatko, vbehne do vody, do piesku, cele brucho ma spinave zdola a podobne.
Ani moj psik doslova nesmrdi, ba sa niektori cuduju, ze doslova vonia. Tiez si to myslim, doslova ho fetujem :D. Neviem potom, preco niektore psy smrdia. Stalo sa mi, ze som na ulici pohladkala psika a ked som si ovonala ruku, skoro som hodila tyku!