Žlté zuby

steffanie99

Je sice fajn ze si fajcenie uz obmedzila ale teraz nemozes hned chciet, aby si mala ziarivo biele zuby...musis vyckat casu...vyskusat nejake produkty ktore podporuju bielenie zubnej skloviny alebo zainvestovat stovky eur do bielenia laserom alebo niecim takym kvalitnejsim...ked fajcis tak by som si aj 3 krat za den umyvala zuby...fajcenie najviac zafarbuje zubnu sklovinu...najidealnejsie by bolo keby si uplne prestala s fajcenim..

kvetka3

Ako ťa to bolelo alebo skôr len ten nepríjemný pocit? Lebo si ma normálne vyplašila, som bola rozhodnutá že to chcem podstúpiť ale teraz zase váham že čo spraviť. Si mala ešte celkom fajn cenu, čo som sa pýtala v jednej klinike tak mi povedali 350€ a to mi prišlo už dosť veľa. Aké produkty teraz ešte používaš? Ktoré sú fajn, možno by som najprv začala lacnejšími a potom keď tak podstúpila niečo iné ak by nezaberali

cerkovova

@kvetka3 mna vyslo bielenie 270€,pretoze som bola na bezbolestnom bielenie.ale ak ti mam pravdu povedat tak keby mi niekto povedal ze chod este raz tak by som uz asi nesla.radsej by som mala zlte zuby.pretoze predtym som musela podstupit aj dentalnu hygienu a potom to samotne bielenie bolo ze mi len nejaky pripravok naniesli.ako nehovorim,vysledok fajn ale pripravok si mozem aj sama naniest a usetrila by som kopu penazi.teraz si aj tak kupujem produkty a zase dalsie peniaze minam a s nimi som viacej spokojna.ale vyskusaj,nechcem ta v ziadnom pripade nejako moc odhovarat

kvetka3

Cerkovova mohla by si mi prosím ťa napísať koľko ťa vyšlo bielenie u zubára a akou technológiou ti bielili zuby? Používam pasty na bielenie ale to nejaké výsledky nevidím a preto by som chcela vyskúšať najprv aby mi ich oni vybielili a potom ako si ty napísala by som ich udržiavala. Myslím, že by to už konečne mohlo zabrať, keby som to spravila takto. Len sa obávam či to nebude moc veľa peňazí:/ Ďakujem už vopred za odpoveď

cerkovova

mala som podobne problemy ako ty Desi.vyskusala som toho viacej,aj dentalnu hygienu to mi pomohlo a potom aj bielenie u zubara,kedze moje zuby vyzerali fakt strasne.teraz som ale rada ze som obetovala peniaze a uz si ich len beliacimi zubnymi pastami udrziavam a fakt dobre.treba vyskusat a obetovat peniaze ak si to teda mozes dovolit

Jarunka12

@Desi)) myslim ze sama velmi dobre vies ze preco mas zazltnute zuby, fajcis a este urcite k tomu si das aj kavu, to je snad ta najhorsia kombinacia, nie len pre zuby ale aj pre zdravie..Skus to obmedzit a skus si castejsie umyvat zuby - skus tri krat za den..Mozno by som vyskusala nejaku dentalnu hygienu alebo nejake odborne bielenie..

Elisss5

Mne sa o jeden odtien vybielili zuby z propolisu..
Ja som použivala normalny propolis ale stačí si kúpiť zubnú pastu colgate propolis.. S normalnym propolisom umyvať len večer.. A rano si dať nejakú žuvačku.. Sama som bola prekvapená, že keď som si dala výrazný červený rúž, tak som mala belšie zuby