Ako ste zistili ze ste tehotne?

Príspevok v téme: Ako ste zistili ze ste tehotne?
usiko

Ahojte,

ano, ano, viem....je to na googli, vsetky tie priznaky podla ktorych sa to da zistit......

...ale ako sa to prejavovalo u vas osobne? Ake boli tie uplne prve priznaky, ktore vam povedali, ze ste tehotne? Okrem vynechania menzesu, samozrejme....

.....a...menzes vynecha hned v ten prvy mesiac? teda ak pride tak urcite nie som tehotna?

.....ja uz si na sebe vsimam kadeco a hovorim, ze co ak konecne...a nic....

usiko

morzsi,

ano, este meska, meska.....dufam, ze ne[pride.....

...k lekarovi som o bjednana az na 9. marca, bo nejake bolesti som cudnemala.....takze pockam....

....no a testy uz mam doma, cez vikend urobim.....

Morzsi

usiko máš pravdu ale chcela som ju poprosiť aby ti nerobila zle lebo viem čo to je keď na domovej schodzi mi XY ktorej som požičala peniaze a dodnes mi ich nevrátila vykričala do neplodných jalových kráv a nemala na to dôvod ....

ako veľmi to bolelo ak niekto veľmi chce , nech skúsi pochopiť toho druhého že aj on má dušu...

ja sama dobre viem, keď ti niekto povie nemysli na to príde to samo to sa nedá ...

dúfam že kamoška ešte mešká ... a tak jej odkazujem aby meškala ešte naďalej a nech sa pozabudne a nech ani na návštevu ani nepríde ...

držím palec, hlavu hore !!!

usiko

Morzsi,

dakujem za podporu, ale nehnevaj sa, nemozes chciet od agaven nieco, na co ona nestaci a co nedokaze.....takze nech ma tu pokojne osocuje, pochopila som, ze patri k ludom, ktori by ma nemali vytocit, lebo za to nestoja.....takze nech sem pise co chce...mne je to fakt jedno.....a zaobidem sa bez jej pomodlenia, aj tak by nebolo uprimne......

Morzsi

v poriadku súhlasím, že netreba brať synteické vitamíny

ja som osobne tiež za viatmíny v prirodzenej forme ale veľmi pekne by som ťa chcela poprsiť za všetky ktoré veľmi preveľmi chcú bábätko ako im dávaš rady
tak uber troška z tvojich móresov.

viem, je to ťažké ale všetko som si tu prečítala a ja sama osobne viemako veľmi som chcela malú níe som najmladšia
keď malá bude maturovať pomali budem v dochodkovom veku ani nám sa nedarilo a viem pochopiť usiko netreba ju zbytočne dráždiť lebo ja sama osobne viem ako bolí sklamanie... v lekároch priateloch kolegoch ....

veľmi pekne ťa prosím, takto nepoznane na diaľku zlož si svoje ruky a pomodli sa za usiko aby jej menzes neprišiel a narodilo sa jej bábatenko... a boli šťastný tak ako som ja a dúfam, že aj ty s manželom.

agaven

ale podla mna aj tie maju zlozku co obsahuje nie ažaž dobru pre organizmus vsetko co je pod pojmom liek doplnok atd.. preco pisu nedavajte vitamin vo forme tabliet ale radsej vo forme ovocia asi nieco na tom bude nie nebudem sa pchat c ckom ked je aj inde ale ja aj taka forma co neobsahuje skodliviny pre organizmus a preco asi aj pisu v tehotenstve radsej len prirodne ovocie hmmm

Morzsi

biba 2 dobre si odpísala agaven že probiotiká nie ju antibiotiká

probiotiká sa berú preto aby sa zachovala črevná flóra , ktorá je optimálna pre ľudský organizmus

a čo sa týka toho že či svojimi skúsenosťami, pochybnosťami a , túžbami´
sa človek podelí ... myslím si že robíte dobre viem každú jednu ktorá túžite po tom aby test ukázal 2 čiarky pochopiť. Viem bolí duša , keď znova a znova príde menzes.

sigorito

Usiko, nevesaj hlavu, keby si mala po 40tke, bolo by horsie, takto si aspon uzivaj sex bez ochrany, ved to musi byt parada. Ja sa na to uz tiez tesim, aj ked dieta este neplanujeme. Ale myslim si, ze by si najprv potrebovala popracovat na vztahu, nie do toho zahrnut uz niekoho tretieho (dieta), kym neviete spolunazivat vy dvaja. Si vydata? Ako dlho zijes s partnerom? Pokial nie aspon tri-styri roky, je to malo na planovanie dietata. Ale to je len moja rada, rozvadza sa kazde druhe manzelstvo a niekto tu statistiku robit musi:)

biba2

agaven neviem či si si dobre prečítala, čo som napísala. Ja nejem absolútne žiadne lieky, iba nejaké vitamíny a probiotikum nie je antibiotikum.

sun0808

1.tehotenstvo prisla som na to v 11.
tyzdni,kedze menstruaciu som mala(sice slabu)
Navsilnejsim priznakom bola silna unava,stale ma tahalo na spanie.
odpor ku kave(kt.inak zboznujem)
2.teh.,tak to som predpokladala hned po prvom pokuse.
priznaky uplne rovnake,plus navyse cele teh.by som radsej prechodila pesky,v aute som takmer omdlievala...fuuuj,este teraz si viem ten pocit vybavit.
A stale som ln vetrala a vetrala,vsetko a vsade mi divn zapachalo.

agaven

nie bude sa uzierat vzdy nakoniec pomoze gynekolog ale ano ked chce kecat prossim no poznam zeny co nemozu ostat tehotne jednej zistili ze nema dobru priechodnost ta jedna strana bola uplne upchata a ostala až 35 tehotna behala s tym aj vysledok prisiel . Ina zase spia vajecniky a ta jedna zase prisli na to ze nema spermie 0 tak isli do bratils. a tam vsetko dopadlo ok... a maju dievcatko . Nom priznak mozes mat ako rpi tehotnosti ale musis zase len cakat bud alebo lebo aj nie gynekolog ani test tak neviem mas rengen oci asi nie tak zase len cas. Ano tehotnost preco nie ved neskusate to 2 mesiace len skusate dalej