Ako ste zistili ze ste tehotne?

Príspevok v téme: Ako ste zistili ze ste tehotne?
usiko

Ahojte,

ano, ano, viem....je to na googli, vsetky tie priznaky podla ktorych sa to da zistit......

...ale ako sa to prejavovalo u vas osobne? Ake boli tie uplne prve priznaky, ktore vam povedali, ze ste tehotne? Okrem vynechania menzesu, samozrejme....

.....a...menzes vynecha hned v ten prvy mesiac? teda ak pride tak urcite nie som tehotna?

.....ja uz si na sebe vsimam kadeco a hovorim, ze co ak konecne...a nic....

ahoj123

dobre mas pravdu,ale ona chodi k lekarovi a on uzna za vhodne ze ci ju vysetri,ci je potrebne (niekto moze byt zdravotne uplne v poriadku a neda sa proste-tam moze byt psychika,atd...),ona len chce vediet,pokecat s inymi zenami,o tehotenstve a tak....aj ja mam knihy o tom,internet,chodim k lekarovi,ale potrebujem to preberat aj s inymi zenami,dobre to padne,podelit sa o skusenosti...hadam kazdemu nie?

agaven

preco paci ved jej pisem zistovat atd.. nie len sex a co dalej ked je mnap . na prd tak neostane ani do 39 tehotna a vyziva som myslela také lieky dava gybekolog vie mozes mat zaspate vajecniky a podpor maternicu oni ti mozu roky spat len preto ze si sa pchala liekmi aby si neosstala a oni no co doychuju a ked už maju pracovat tak nepracuju ale aj inekcie dava alke zase gynekolog a potom ostanes tehotna isto ...

ahoj123

usiko
boze mrzi ma ze ta tu napada ta osoba,co je jej do toho co pises? ved nech to necita ked sa jej nepaci!! na tomto fore su blbe temy a je ich dost,ale toto je seriozna tema,kde pokecame a poradime si navzajom baby,o tomto by to malo byt...drzim ti palce,a nevsimaj si takych negativnych ludi,co len rypat vedia...je jasne ze treba ist k lekarovi a pytat sa jeho ale sme ludia a clovek potrebuje pokecat aj s normalnym clovekom,pocut veci zo zivota....ja som napriklad otehotnela pocas "neplodnych dni"....lekar sa nevedel vyhaluzit z toho :)) -dnes rano som bola,ultrazvuk ukazal taku malu gulicku :D asi 6tt :) sama som tomu neverrila :) uvidis aj ty coskoro budes tehulka a budeme si pisat :))

usiko

vdaka dievcata, poziadala som admina o uzamknutie temy, nemam naladu ani energiu sa tu pozerat na prispevky agaven, ktore obsahuju sice bohate osocovanie a negativnu energiu, ale strasne im chyba hlava a pata.....

agaven

biba cim menej jes lieky tym lepsie a nehovorim o antib. preco gynekolog povie jedli ste antib. alebo ine lieky ked mas zapal nap. ty povies ano tak asi preco cim menej tym lepsie radsej ovocie zeleninu atd...

biba2

baby mna teraz napadlo, keď sa tu píše o tej kyslosti. Ja beriem každý deň večer pred spaním probiotiká - superdophilus. Nemôže to spôsobiť prílišnú kyslosť v pošve? Tam spermie hynu kvôli tej kyslosti, tak či ich v tom ešte aj nepodporujem.dik

Linnda_260

usiko, poradim ti dobru stranku na tieto temy. Tam sa rozpráva kvantum snažiliek a navzájom sa podporujú, tiež si radia a tak...:

modrykonik.sk

agaven

a ty prosim ta zmen temu lebo ja tu hodim osem tem co mam jest , ako si mam chranit nohy a osterovat ich a som teotna ked asi mozno este nemam mat ale až o tyzdem myslite ze som aj ja tehotna lenb neradte tehotensky test skor chcem pocut ze ano ,,, a presne prizna. ku tehotnosti