Rychlejsi rast vlasov

antonija

Rast vlasov môže obmedziť nielen vek, ale aj stres alebo choroba. Avšak pokiaľ ničím takým netrpíte, je možné, že jednoducho vlasy pomaly s vekom odchádza. Ma začali trápiť vlasy keď mi bolo 47 a kaderníčka mi poradila nejaké vitamíny a bylinky na vlasy a bylinný šampón a kondicionér. Odvtedy som si zvykla používať tablety na vlasy od Vlasimo, ktoré majú dobré zloženie z byliniek i vitamínov. Osvedčuje sa však používať aj šampón zo žihľavy, kofeínu, mäty.

sklierkaaa

Mám 41 rokov a akoby sa mi úplne zastavil rast vlasov. Kedysi som s tým nemala žiadne problémy, ale teraz už ani nechodím ku kaderníkovi, pretože keď si vlasy ostrihám o niečo kratšie, dlho trvá, kým dorastú. Viete, čo by to mohlo byť alebo čo by mohlo pomôcť? Prestala som si fénovať vlasy a obmedzila som všetky kozmetické prípravky, ktoré by im mohli nejako uškodiť. Moje vlasy boli vždy pekné a husté, takže ma to trochu mrzí. Alebo sa s tým nedá nič robiť a je to len vekom?

mojmirasl

Ahoj, samponom pojde urychlit vlasy tazko. Skor tabletkami ak su na to urcene. 7 cm za mesiac je ozaj hodne a je to vymysel urcite. Ja som skusila par mesiacov pred svatbou kvoli ucesu tabletky longhair a tak o plovicu sa mi urychlil rast. ale iba prve dva mesiace, potom som to prestala sledovat. -odkaz odstránený-

vsevedka

Katuš ;), tak si zle merala :-) ziadne vlasy za jeden mesiac 6cm nenarastu a ani vysledky po jednom tyzdni od pouzitia super samponu nie su na mieste. Navyse poskodene konceky vlasov ziadny sampon nezacelí.

jankaaaaaaaaa

tie vyrobky chvali velmi vela ludi. ja som tiez skusala dixi sampon, len sa mi z neho robili lupiny, mozno to je len o zvyku vlasov a pokozky

lienka00

odporúčam DIXI....veľmi dobré pôsobí na rast vlasov - brezový ale aj iné používam.

Táto Firma - De Miclen je na trhu už od roku 1992, čiže určite tieto výrobky nebudú len nejaké hlúposti, keď funguje tak dlho.

Staré výrobky - kvalitné výrobky. :)

Sophie _ 12

V prvom rade je rast vlasov daný geneticky a ked niekomu narastú vlasy o centimeter za mesiac ťažko to ovplivní v budúcnosti hlavné je pravidelné strihanie končekov aspoň o centimeter každé 3-4 mesiace aby vlásky vyzerali zdravé a bude sa ti zdať že rastú rýchlejšie.