Rychlejsi rast vlasov

samantha

dnes som si kupila vlasovy aktivator biohar - citala som o nom vela pozitivnych reakcii tak uvidim- vraj vlasky rastu rychlejsie a nevypadavaju

xea@centrum.sk

KEFAA:fúúúha,tak toto som ešte nepočula,veď ty sa prihlás do guinesovej knihy rekordov,za mesiac obyčajnému človeku narastie tak približne 1,5cm a teba za 2 týždne? čo berieš niečo....???ha

kefaa

pre:felix je dobra obycajna voda Dixi na vlasy kupit sa da v drogerii ako je fakt okikk pomaha,dost ucinne odporucamm za tyden a pol vam narastu takych 6-7cm vyskusajtee!!:DD

[zruseny12]

musi ti chybat nejaky vitamin, alebo miner.ja to mam tiez tak....a mala som krasne vlasy a zdrave teraz mam take nepodajne,a jemne a ked si nedam tuzidlo tak je koniec a este musim upravene vlasy lakovat,lebo mi tvar ucesu nevydrzi dlho a ked vonku zafuka vietor je to hrozne:0((((......./mam malo vapnika a vit.sk.B/este,ze je vela pripravkov na vlasy...ktore aspon trochu pomozu...

:-((((((((((((((((((((

prosim poradte mi.Zacali mi padat vlasy,nemam ziadnu chrobu,ale jednoducho su strasne jemne.Pri kazdom umyti mi vypadne nespocitatelne vela vlasov

kikuus

napr ja som pouzivala capilan tiez 2 mesiace a nevidela som ziadny rozdiel teraz som si kupila vlasovu vodu brezovu a vmasirujem si ju asi 4 krat do tyzdna do pokozky vlasov a zda sa mi ze to zabera ovela viac, su aj hustejsie