AKO PRESTAT FAJCIT

Príspevok v téme: AKO PRESTAT FAJCIT
liliz

cawte. mam problem ze newiem prestat fajcit. viem ze este niesom zavisla ale zacinam nou byt. fajcim len ked som niekde vonku a tak.doma ani nemam nutkanie si zafajcit. len problem je ten ze ked niekam pridem a fajci sa tam tak dostanem na to chut aj ja. poradte mi prosim ako s tym navzdy skoncovat. diky:)
---------------------------
Ako prestať fajčiť? (Skončite s fajčením) www.zdravie.sk

anitka30

presne tak, aj tie zuvacky kadejake a tak. treba proste mat pevnu volu a prestat, popripade postupne obmedzovat a prestat

veroniqc31

no tazko povedat, vacsinou je k tomu dobra najma pevna vola - hlavne ked si clovek uvedomuje priority, pripadne aj to, ze aj ta chut na fajcenie byva vacsinou sposobena prave tym navykom.
kedysi jeden znamy vyskusal takuto techniku ako prestat fajcit www.biorezonancia.sk jemu to vraj pomohlo, len tazko povedat nakolko to je ucinne a nakolko to je "len" nejky placeboefekt. asi kym clovek nevyskusa tak nebude vediet.

Sparx

Každý fajčiať, ktorý chce skoncovať má ten istý problém...Je to Hnus a Svinstvo,,,, preto som skončil a vytvoril blog a postupne píšem ako som dokázal s týmto zlozvykom prestať po rokoch. Píšte a rád poradím tu máš link : nefajci.blogspot.nl

Rexie

skus si prejst stranku niquitin.sk je tam par dobrych rad. Ja som stavila na naplaste niquitin, hot yogu a ananas a vaha sla pekne dole a aj chut po cigaretke postupne opadla

ejoy

Je tu nová šanca pre mnohých, ktorí doteraz nedokázali prestať. Nová revolučná
metóda vytvorená japonskými odborníkmi. Môžete fajčiť ďalej, ale oveľa zdravšie, až kým neprestanete.Ak vás to zaujalo, ozvite sa mi. Možno sa vám to teraz podarí skoncovať s fajčením navždy.

ariam777

hallo, ja som nefajciar od 1.11.2oo6. Zvladla som to super a dokonca som nepribrala ani kilo, ak chcete viac vediet a hovorite po nemecky, tak si tam najdite moje prispevky pod menom mm777, a nazov fora derproblemloesungsweg.de
je to super, moja chut je so super, alles chuti ovela lepsie,

šťastná

Jedno balenie Niquitínu stojí okolo 500,-sk a treba použiť všetky t.j. jednotku,dvojku a trojku, pretože každá má v náplasti inú dávku nikotínu.Prvý týždeň jednotku,druhý dvojku a tretí trojku.Do tela sa vstrebáva cez náplasť nikotín, takže nemáte chuť si zapáliť. Oplatí sa dať za ne peniaze,pretože stejne by ste ich minuli za cigarety.