AKO PRESTAT FAJCIT

Príspevok v téme: AKO PRESTAT FAJCIT
liliz

cawte. mam problem ze newiem prestat fajcit. viem ze este niesom zavisla ale zacinam nou byt. fajcim len ked som niekde vonku a tak.doma ani nemam nutkanie si zafajcit. len problem je ten ze ked niekam pridem a fajci sa tam tak dostanem na to chut aj ja. poradte mi prosim ako s tym navzdy skoncovat. diky:)
---------------------------
Ako prestať fajčiť? (Skončite s fajčením) www.zdravie.sk

ethel

ja viem,ale raz tým buchnem a bude.Som si istá.Len žial nemám dostatočnú motiváciu.Vieš,každý potrebujeme inú motiváciu.

ethel

...počkaj počítam...16-17 rokov.Aj sa pokúšam prestať,ale mám absťáky-zovretý krk,dušnosť.Ale zas tak vela nevyfajčím-7

ethel

neskúšala,lebo mi jeden človek,teda dvaja povedali,že len znížili dávku,ale fajčia ďalej.Mňa raz tak donútil môj žalúdok prestať,že som vydržala pol roka.Žial,pre vlastnú hlúposť som znovu začala.

ethel

an ja nedokážem,veľa krát som skúšala.A k tomu priateľovi,že ti to tajil-ja si dodnes nedokážem zapáliť pred svojim otcom.Chápem ako fajčenie škodí,ale umreli aj tý čo nefajčili.Ja by som to strašne chcela dokázať.

ZuziP

ja mam priatela uz 4 roky a fajci od zaciatku vstahu som to neznasala...povedal ze s tym skoncil az nedavno som sa dozvedela ze fajci.Nemam rada ked si niekto tak ublizuje,ved sa postupne zabija.Povedal,ze ked je so mnou tak na cigarety zabudne a ked nie je so mnou musi si zapalit.Co mam robit,aby prestal fajcit.Klamal ma aby mi nesposobil bolest...vraj s tym nedokaze prestat.