Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

ethel

dobráčka..po roku od rozchodu? To mi vychádza,že ťa vymenila velmi rýchlo...ja som aj myslela,že váš rozhovor bol o takomto niečom..Možno to bol osud..a možno stretneš ešte lepšiu a možno ju už aj poznáš(modroočku)..nikdy nevieme,čo nám osud prinesie..

slusny_muz

No moja navacsia laska sa vydala a uz caka babo...Hi...cca po roku od nasho rozchodu..tak ma to dost prekvapilo...ale drzim jej palce hlavne nech je zdrava a stastna...:-))

slusny_muz

No su tam vseliaki exoti ti polovnici...ale my chodime len s ocinom...takze sme opatrny, aj ked raz sa mi sstalo ze mi bolo uz dlho na posede a hral som sa s purstou a gulovnica vystrelila....odvtedy mam respekt k zbraniam...ved som mohol ublizit otcovi...to by som nabil este raz skoncil to na sebe....:-))

slusny_muz

No Ethelka, tak dotoho, toto nestaci...ved nejaku temu najdeme kde sa vyjadris...mam Ti povedat co sa vcera stalo mne....??

aja25

Dobre na chvilocku vas necham.Ethelka nepoddavaj sa depke! co si?! vonku je krasne ide leto a zmrzka, voda a bose nohy...super