Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

Ahojte damy, tak roboty bolo vela, ale nieje to moc dobre, tie bunky si robia co chcu a moja bielkovina sa mi len smeje zo skumavky, ze este musim vela studovat aby som ju pochopil....previt jeden...Hi
Ale hlavne ze sme zdravi...

NO skoda ze nieje ajka v BA, by som su ju chodil obdivovat do fitka...tie modre oci s tmavymi vlasmi....mozno by som aj vacsiu vahu zdvihol....hi

elissa

No a vies, si ajuska predstavit, zeby nehvizdali?:)) To by ti tusim aj chybalo. Este cakam na poslednu hodinu a pojdem domov. kazdy den poctivo snezi, ale ma sa vraj vyrazne oteplit. V sobotu ideme na divadelne predstavenie, dufam, ze to bude stat za to. Vsetkych pozdravujem.

aja25

POcuvaj Ethel S_m asi odstrihli kabel z internetu....hi...pojdem uz pomalicky nahodit usmev c14 a nachystam sa na aerobik...hi

aja25

No idem a dnes mam taku pojasenu ,blaznivu hodinu dancu.....tak budem musiet nejako zahrat super naladu!!! Ty sa joge venujes aktivne chodis aj niekam do fitka alebo len doma?My mame v telocvicni hatajogu.

ethel

..aha..tak ti budem držať palce...aj dnes ideš cvičiť?Ja som dva dni necvičila a stráášne ma bolí chrbát,už sa teším na 18:00