Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

ethel

Ano to ti verím,že keď si veeelmi unavená,tak nezaspíš tak lahko.Preto si lahnem kedykolvek ma to napadne a dá sa...hi..ráno upracem,lahnem,vstanem okolo 14 a fungujem...hi

aja25

TEn "povel" ti zavidim ja mam obcas problem ked som prepracovana,precvicena alebo nastvana...no obcas sa mi stane ze nespim...hi

ethel

Ajka,kedysi som chodila do nočnej ako do baru..hi..ani po nočnej som nespávala,až večer..Teraz mi to začína vadiť,niekedy si pospím od 14-17 a ráno keď sa vrátim napapám sa a lahnem si pred tv.Takže aj moje telo už starne a potrebuje viac oddychu.Ináč ja som velký spachtoš,dokážem zaspať na povel...

aja25

Ethi a ako zvladas nocnu ?...teraz si pojdes lahnut alebo tahas vsetko okolo domacnosti a spis az na dalsi den?V tomto ta obdivujem ja ked nemam dostatok pravidelneho spanku tak som kusava...hi

ethel

Ajka,som si istá,že pri cvičení z teba vyžarovalo tolko radosti,že si nikto nevšimol tú bolesť čo je za tým...Som rada,že ťa nebolí..hi..Dnes idem do nočnej..

aja25

No az sa divim?...hi.Ahoj Ethel s tymi zubami si mala pravdu dnes je to uz pohodicka ale vcera som do dvanastej skucala od bolesti dokial nezabral ibalgin....tak si ma vies predstavit na aerobiku...:-(