Rozísť sa?

Príspevok v téme: Rozísť sa?
nesquik

Prosím poradte mi...s priatelom sme spolu 2 roky...az do vcera bolo vsetko uzasne nadherne...genialne...vsetko ako ma byť. Ale co som spravila? Nakukla do tel...nedalo mi to...a nasla tam sms, ktora nebola práve najprijemnejsia od nejakej zeny...mam chut sa priatela na to spýtať, ale nechcem sa mu priznat, ze som mu precesavala mobil..poradte....(p.s.: viem nemala som ten telefon ani do ruky vziat a bolo by vsetko super)

syma

ja by som kôli jednej sms tak nevyvádzala, pokiaľ ich tam nemal viac, tak sa nič nedeje, prečo ťa to tak vytáča, mne tiež chodia všelijaké sms a manžel nevyvádza, možno to poslala zo srandy

nesquik

Terry: No nemal by mat tajnosti...vcera som mu to vyhodila na oci, ze si myslim a ze to hlavne citim ze ma podvadza....samozrejme ze sa nepriznal..prave naopak..vraj by nespravil nikdy nic, cim by o mna mohol prisť....tak akou obklukou mam na neho ísť?

terry

Skus vymysliet nieco,pri com nebudes musiet prezradit ten mobil a nemysli si, ze keby si ho nebola pozerala, tak by bolo vsetko OK. Nebolo, ale neskor. nemal by mat pred Tebou tajnosti, aspon podla mna.