Rozísť sa?

Príspevok v téme: Rozísť sa?
nesquik

Prosím poradte mi...s priatelom sme spolu 2 roky...az do vcera bolo vsetko uzasne nadherne...genialne...vsetko ako ma byť. Ale co som spravila? Nakukla do tel...nedalo mi to...a nasla tam sms, ktora nebola práve najprijemnejsia od nejakej zeny...mam chut sa priatela na to spýtať, ale nechcem sa mu priznat, ze som mu precesavala mobil..poradte....(p.s.: viem nemala som ten telefon ani do ruky vziat a bolo by vsetko super)

Rupia

to su typicki chlapi,nikdy sa k niomu nepriznaju. aj mne sa stalo nieco podobne,ale ja som ho vtedy nechala a teraz viem,ze som urobila tu najlepsiu vec aj ked to potom dlho bolelo.ale neboj cas zahoji vsetky rany. pekny den a netrap sa

stefani

ahoj. ja som prezivala tiez nieco podobne, prisla som aj na smsky, telefonaty... no na to nie ze by ma podviedol, ale asi som nebola taka sikovna detektivka:-) po roku znamosti sa nam narodilo babetko a je tomu uz 6 rokov co sme spolu. Vela veci som pretrpela kvoli dietatu ale stale som sa stvala.teraz je dcerka velka a s manzelom sa mame radi v podstate uz taky nieje aky bol niekedy ale keby sa to vratilo na zaciatok nechala by som ho. odpustit sa da ale zabudnut nie a to bude boliet stale. Muzi su hnusny no nie vsetci ale udretie, neveru, klamanie, prehliadat netreba.Teraz som da sa povedat stastna ale trvalo mi to 6 rokov, a na zaciatku som bola prilis mlada aby som vsetko tolerovala a hlavne s nim ostala a trapila sa kazdy den.Pokoj na dusi a kludny zivot nenahradia ziadne peniaze dom a luxus.preto si treba velmi dobre rozmysliet s kym chces stravit cely zivot. existuju aj dobry muzi a tich netreba nechat odplavat kvoli nasim ktorym vsetko zhltneme. majte sa babenky papa

mimka

Nesquik ja som prvý týždeň bola úplne hotová z toho ale potom to tiež nejako opadlo zo mňa a striedali sa zlé nálady s dobrými. Zvláštne tie isté pocity aj zážitky máme.
Neboj všetko to prejde, prebolí a čas rany zahojí.

nesquik

dakujem babenky....ani neuverite, ale ja necitim nic....ako keby mi nic nespravil....resp. striedaju sa mi nalady a teraz ju mam vybornu...za chvilku pride zas nervovačka na toto vsetko co spravil...a ako som na to prisla? No zaspal a uz som citala jeho telefon...skoro mam porazilo...ale z toho som sa dozvedela len to, ze spal s inou...to ostatne a najpodstatnejie mi povedal az kamarat, ze co zistil....tak az potom sa mi priznal ako to je...ale som strasne hlupa....strasne a viem o tom...lebo citim, ze toto som schopna odpustit...ani vo sne by som neverila, ze budem takto reagovat....jezis vazne som hlupa...

mimka

Takže ako vidím mala som pravdu !! Hneď od prvej chvíle som bola o tom presvedčená, že je ten tvoj taký hajzel ako som mala aj ja . Prepáčte mi za tie výrazy ale tiež keď si predstavím ako mňa môj bývalý takto isto klamal tak od nervov by som vraždila asi. Nesquik hlavu hore!! Zvládneš to tak ako aj ja.Na pekné čo si s ním zažila radšej teraz ani nemysli lebo budeš ešte nešťastnejšia. Ja som stále už potom myslela len nato čo mi spravil a nakoniec som ho úplne znenávidela čiže som si v kútiku duše aj gratulovala, že som sa ho zbavila. Neviem či chceš o tom hovoriť ale až áno rada by som vedela ako si ho odhalila. Čo si mu taképovedala, že rozviazal jazyk.

masti

No vidis to a okrem toho sme tu my, takze sa kludne mozes vyrozpravat, my sme tu ako butlave vrby a ak mozeme tak pomozeme a urcite stojime pri Tebe:)) uvidis zajtra bude lepsie, pozajtra este lepsie a potom si na to ani nespomenies. Vies neviem kolko mas rockov, ale kazdy z nas (alebo takmer kazdy) myslim, ze nas je viac ako dost, co take nieco zazili. Je to sucast zivota

lilianna

Keď láska zbohom šepká ti,
ty zotri slzy,smelá buď
bolesť časom prebolí lahúčko si ľahni a zabudni...

nesquik

robim presne to..kamaratky sa o mna staraju, vyplnaju mi chvile a naozaj sa snazia...ale bolest je tu a strasna...o to vacsia ze ju lubil...mna vraj miloval tak ako nikdy nikoho nemiloval a ani nebude....ja viem je to pekne...ale to je vsetko....