Rozísť sa?

Príspevok v téme: Rozísť sa?
nesquik

Prosím poradte mi...s priatelom sme spolu 2 roky...az do vcera bolo vsetko uzasne nadherne...genialne...vsetko ako ma byť. Ale co som spravila? Nakukla do tel...nedalo mi to...a nasla tam sms, ktora nebola práve najprijemnejsia od nejakej zeny...mam chut sa priatela na to spýtať, ale nechcem sa mu priznat, ze som mu precesavala mobil..poradte....(p.s.: viem nemala som ten telefon ani do ruky vziat a bolo by vsetko super)

masti

Mila nesqiuk, je mi luto, ze sa to skoncilo takto, ale urcite je to aj pre Teba lepsie ze vies na com si, urcite to velmi boli a aj nejaku chvilku boliet bude, ale stotoznujem sa s nazorom lilianky, skus sa zamestnat niecim inym, zalubami, na ktore si pozabudla, na ludi ktorych si trosku zanedbala, a keby sami ten pazur dostal do ruky urcite by som ju strelila:) ale hore hlavu, preboli a urcite pride ten, ktory ta bude lubit a pre Teba spravi vsetko na svete( no skoro vsetko))) vsetko sa nikdy neda, drzim ti palce

de

Blázon niesi jednoducho si ho milovala a doverovala v tom bola tvoja jediná chyba. Zrejme si neuvedomoval
o v tebe má ked bol ochotný to celé zahodie tým, ze ta podvádzal a hlavne tak dlhodobo. Je to chrapun a ty ho pust z hlavy urobil by to opat.

lilianna

Dolamala by som mu kosti, nos a sny... kašli na neho .Prazdno, ktoré po ňom zostalo vyplň kamarátkami,záľubami a podobne.
A keď ti príde na neho myšlienka, len si na neho dobre ponadávaj. Buď rada že si na to vôbec prišla.

nesquikl

no dopadlo to takto: Mal 2 frajerky....jednu 3 roky, druhu (mna) 2 roky.....viem to odvcera..rozisla som si s ním ja a aj ona...no bolest je to taka, ze budem rada, ked sa sama neodprevadím na Pinelku-do blazinca...a pritom ho stale milujem§ normlana urcite nie som

mimka

Takže ešte aj v kine namiesto toho aby sa ti venoval tak húževnato musel akože s kamošom sms-kovať!!Ja ti nemám čo viac k tomu dodať.Môj názor a odpoveď je jednoznačná!!
Si mladá nájdi si niekoho kto si ťa zaslúži,kto ťa bude lúbiť a nie klamať a vodiť za nos.

sms

ahojte ...
prezila som nieco podobne.
ale...
ON omylom poslal sms mne, ktora bola adresovana jeho milenke...
Hlavu hore a majte svoju hrdost!

nesquik

jeej baby ste zlate :)...ta sms tam nebola len jedna, ale viacej...pisal ich ked sme boli v kine a ked som sa ho tam spýtala, ze kto mu stale vypisuje, odpoved bola: Kamarat...uvidime co sa udeje...planujem este jedno a posledne skontrolovanie mobilu (2 za cely nas vztah)....ak tam bude to iste tak bez vahania koniec. Tak som sa rozhodla... mozno to nie je najmudrejsie, ale tak si budem 100% ista na com som.

slniecko

Ahoj, prezila som nieco podobne a dokonca mi moj vtedajsi priatel tvrdil, ze ved o nic nejde, je to len kamaratka s ktorou si ma co povedat. To ma ukludnilo az do chvile, kym som v jeho pocitaci nenasla "kamaratkine" polonahe fotky a neskor zistila, ze ma s nou podvadzal. Odvtedy nedoverujem. Viem, poznam tu bolest, ked sa citis zufalo a sama. Ja som ho vtedy opustila, nedokazala by som takto zit a vtedy som mu prestala verit. Ale poviem ti este nieco, po nejakom case sa mi ozval a povedal, ze to bola chyba, ze ma nechcel stratit a uz by to nespravil. Nevratila som sa k nemu, hoci som citila, ze to naozaj lutuje.Lenze kazdy je iny, aj ked sa hovori, ze vsetci muzi su rovnaki, nie je to uplne tak.
Hlavne, nerob unahlene zavery a vsetko ries v klude a dobre si to premysli, co spravis, aby si v buducnosti nelutovala. Vies, zasluzis si byt stastna, to si pamataj a nedovol aby ti niekto ublizoval.
Drzim ti palce

mimka

Nechcem ťa stresovať ale popíšem ti môj príbeh.Tiež som si myslela,že mám toho najvernejšieho a najlepšieho na svete,veď všetko tomu aj nasvedčovalo podľa jeho správania.Až na veľmi nečakané prekvapenie !!Tiež to bolo s mobilom.Ani neviem prečo som sa mu v ňom začala prehrabávať.Odbehol asi na 10 minút preč a mobil zabudol na stole.Nevenovala som tomu pozornosť ale zrazu len tak som ho zobrala a prasklo to !!!Celá som sa triasla a nevedela som čo robiť.Lenže ja som bola v takom stave,že som nemohla sa ho nato nespýtať keď sa vrátil späť.A bolo po všetkom.Klamal a podvádzal ma vyše roka.A vieš aký bol zalúbený????Vždy bol ku mne taký zlatý,milý...A od vtedy už neverím nikomu!
Samozrejme,že sa vyhováral a nechcel sa priznať,ale potom som si všetko zistila sama všetko bola pravda.KONIEC definitívny.
Vieš netvrdím,že si v tej istej situácii,možno je to nejaké nedorozumenie ale načo tú sms suší tvoj milý v mobile? Prečo to hneď nevymazal keď o nič nejde? Ja už neverím vieš ??? Je ti hrozne ja viem ale až si na tom tak ako som bola ja tak si nezaslúžiš určite aby si bola takto nechutne klamaná. Časom sa mi ulavilo a neviem dokedy by ma takto vodil za nos keby som ho neodhalila. Niečo zlé je aj na niečo dobré,ver mi.
Takže moja natvrdo sprav "výsluch"nech vieš na čom si ! Ale nezabúdaj,že muži su neni takí,že sa ti hneď priznajú. To musíš už zbadať hneď na prvej reakcii ako sa zatvári keď mu to povieš. Maj oči dokorán otvorené!Veľa šťastia ti prajem a dúfam,že ten tvoj nieje taký hajzel ako som mala ja.
Až sa ti bude chcieť daj mi vedieť ako si dopadla. pa

masti

zdravim ta,
urcite si viem predstavit co si zazila v tej situacii, mne sa sice nic podobne nestalo, ale kazdy z nas ma urcite podvedomie a to zacina pracovat uz len pri malichernostiach, hryzie ta to, myslis na to, kombinujes, proste sa toho nemozes zbavit. V takom pripade odporucam sadnut si a vysvetlit si, pocuj hladala som nejake telefonne cislo v tvojom mobile a nasla som tam tuto sms, co mi na to povies, ako si to mam vysvetlit, a konecne vysvetli mi kto to je, preco ti to poslala, no proste maly vysluch:))) a podla odpovedi budes predsa reagovat, vsak ste dospeli ludia, mate ( teda mali ste doteraz) pekny vztah, tak preco si ho kazit mozno zbytocnostou? neviem, nechcem podcenovat!