Akym sposobom prestat fajcit?

Príspevok v téme: Akym sposobom prestat fajcit?
Sash!

Ahojte.. Mam taký problem,že fajčim a priateľ to neznaša.. Chcem prestať,ale tažko.. Nechcem skončiť vzťah len pre moje fajčenie,už neviem,čo mam robiť. Tie sračky o nalepkach a žuvačkach proti fajčeniu su na nič.. Preto pišem sem,či neviete o nejakom spôsobe ako prestať fajčiť. (Okrem tych žuvačiek a nalepkach)... Ak o niečom viete,poradte,prosím Vás.. Bez ironie.. Dakujem..

SAsh!

Jasné. :) Ako mama,ked som mala 16. Polozila na stôl krabicku cigarit a povedala,fajč dovtedy,dokedy Ti nebude zle. Fajcila som 10 alebo tak nejak za sebou a nic mi nebolo. Mohla som dalej,ale to už mama sa bala. Potom ma nechala radsej fajcit,kedze vedela,že už neprestanem..

bingham

hehe...ja by som ti dal taku motivaciu...ze by si hned prestala fajcit...a pri pomysleni na cigaretu by sa ti zdvihal zaludok ;)...ale kedze to nemozem urobit :DDD....tak ti prajem vela stastia...a nebud slaboch... :)

Sash!

Možno by som prestala o čom pochybujem.. Začala som fajčiť od 13 rokov.. Mam 19 a fajcim stale. Už toľko x som sa pokusala prestat,ze to neviem ani naratať. Tiež som veľmi silný fajčiar,25-30 denne. Myslim,že by som neprestala..

mate59

Ja som nefajčiar.Myslím, že je to len a len o silnej vôli.Vydržať.Mne sa to ľahko hovorí,ale napr. český prezident Havel bol veľmi silný fajčiar, /40 denne/,no keď mu zistili rakovinu pľúc,prestal ihneď.
Začiatok bude ťažký,ale snaž sa motivovať niečím a nemysli na to.Ak nemáš pevnú vôlu, nikdy neprestaneš.
Alebo znižuj počet cigariet.Neviem.