Akym sposobom prestat fajcit?

Príspevok v téme: Akym sposobom prestat fajcit?
Sash!

Ahojte.. Mam taký problem,že fajčim a priateľ to neznaša.. Chcem prestať,ale tažko.. Nechcem skončiť vzťah len pre moje fajčenie,už neviem,čo mam robiť. Tie sračky o nalepkach a žuvačkach proti fajčeniu su na nič.. Preto pišem sem,či neviete o nejakom spôsobe ako prestať fajčiť. (Okrem tych žuvačiek a nalepkach)... Ak o niečom viete,poradte,prosím Vás.. Bez ironie.. Dakujem..

0vecka

nehovorim ze je to jediny ultimatny sposob ale mne to fakt pomohlo ... vela stastia a hlavne to neber tak ze ked s tym seknes a zase si zapalis tak ze si prehrala lebo toto je boj so zavislostou a to nepojde zo dna na den :)

0vecka

ja som prestaval postupne skratka som si zistil kolko fajcim a potom som s tym akoze sekol no po par dnoch som samozrejme zase zacal ale nikdy som nezacal fajcit viac ako predtym. toto som par krat zopakoval a potom sa snazil robit dlhsie prestavky alebo po navrate do fajcenia som znizil pocet skratka sa snazil vzdy urobit nejaky pokrok a asi po roku sa mi to podarilo uz nefajcim 5 rokov :)

Sash!

Bingham... :) Chcem prestať... čestné slovo,lebo si nechcem pokaziť vzťah.. Ved už skoro je..

Len tak medzi nami:D
Niekto sa tu na mňa zahral,všimol si si?
:-)

bingham

ty betarka...v nazve temy posobis tak milucko...s tymi smutnymi smajlami :DD....myslim tak ze uprimne chces prestat...ale ty sa tomu braanis...ako sa len daaa :DD...nechaj to tak...neprestavaj...az ked budes mat silnu volu, lebo ked to tu nahodou cita..niaky fajciar...ktory chce prestat...tak mu nedavas velku motivaciu :))

mate59

Nemáš vôlu, nič sa nedá robiť, nechceš.Možno to bude priateľovi vadiť tak, že ťa opustí.Ale ty ho za cigu vymeníš bez problémov.

bingham

nieeee...radsej to nechajme....bude to lepsie...nechal som sa uniest...ale prestala by si hned...ver mi...(a urcite by si sa nesmiala) :))

inak je to iba na tebe...a ked chces prestat...tak prestanes...ked nie...tak budes fajcit dalej - jednoduche ;)