...ked si chcem nechat dlhe vlasy :) ako postupovat?

Príspevok v téme: ...ked si chcem nechat dlhe vlasy :) ako postupovat?
janci2222

V lete som mal kratucke vlasy a uz sa od zac. sk. roka nestriham,...prosim chcem radu (ja vlasom moc nerozumiem) kedy mam, ak mam, ist ku kadernicke aby mi to nejak zostrihala na dany uces??? Chapete,...teraz mam na hlave take droty a neviem ci treba ist uz teraz na nejake prestrihanie alebo az ked ich budem mat take dlhe ako chcem...hmmm??? dikes

malinocka

malo vlasy umyvat, dobry je zihlavovy sampon, nefenovat ani nezehlit, vitaminy z lekarne donnahair, pouzivat oleje na konceky a masky a vlasky sa odvdacia dlzkou a hustotou

Smajlik987

Skús výživové doplnky zo stránky Pilulka.sk .. mala som ich viac a výsledok je skvelý. Rada tam nakupujem, tiež využívam zľavy zo stránky -odkaz odstránený-

Noelinka

Zorea Prepáč ale píšeš blbost pretože vlasy ti za 1 2 m nenarasru žiadnych 10 - 12 cm! Za mesiac narastie len 1 jediny 1 cm! Tych 10 cm ti možno narastie za 1 rok! Takže netrep blbosti

zori

Ahojte. Ak chcete mať dlhé vlasy tak musíte používať buť žihľavový šampon alebo si natriet na vlasy olivový olej. A za 1alebo 2 mesiace bbudete mať 12 cm dlhé vlasy. Mne to pomohlo

zori

Ahojte. Ak chcete mať dlhé vlasy tak musíte používať buť žihľavový šampon alebo si natriet na vlasy olivový olej. A za 1alebo 2 mesiace bbudete mať 12 cm dlhé vlasy. Mne to pomohlo

parazitik

naopak, ked chcete dlhe vlasy, tak NECHODIT ku kadernicke! ja som bola naposledy este na zakladke, chcela som podstrihnut a ona ma ostrihala na postupku. odvtedy som si povedala, ze ku nim nepojdem, staram sa o svoje vlasky sama. a mam ich po zadok, podstrihavam, ked vidim ze to potrebuju, 2-3krat za rok, pouzivam bezfarebnu hennu a uplne co najobycajnesi sampon, nefenujem, nezehlim, lebo to ani nepotrebujem.v prvom rade treba upustit od blbych zvykov,zlozvykov,navykov a predsudkov ked chcete mat pekne a dlhe vlasy :)

bokorka

Aj keď chceš dlhšie vlasy je nutné navštíviť kaderníčku preto aby odlahčila a upravila dané dlžky aby dorastanie nevyzeralo zanedbane ale aby to malo stále formu,aj keď rastú.Ale to je na kaderníčke,ktorá by mala vedieť ako....

simka111

ja používam šampon Naturfit bio, prave včera som si objednala už druhú flaštičku, je naozaj veľmi dobrý, vlasy rastú rýchlejšie, majú krajšiu farbu a menej je viditelne poškodenie ... hlavnou výhodou je to, že je to bio šampon bez parabenov....

Ja si tiež nechávam narasť vlasy, ale mám ich ostrihané do postupna, takže je to ťahšie, kedže vlasy okolo tváre sa rýchlo ničia a tým si ich musim stále strihať do postupky, lebo keby som mala čakať pokiaľ nebudú rovnako dlhé ako tie v zadu, asi by som chodila ako striga....

Mojím dalším problémom aj aj to, že ked si ich večer umyjem, su pekne, majú objem, ale ráno objem nikde... nejako si ich upravim ale počas dňa vlasy stratia objem a su krepovité.... takže potrebujem niečo, od čoho bude mať vlasy objem, ale zároveň aby sa urovnal ich povrch.

Miťoooooo

ahooj .. chcem si nechať ofinu dlhu a za kolko dni alebo čoho mi narastie až po oči ??
prosim povecte mi .

anjelik9

jaj a to že ked si niekto štikne končeky jak mu môžu vlasy rýchlejšie rásť ked rastú od hlavy a ne od konca tiež nechápem :P a ked si každý mesiac dáte ostrihať nejaký centoš čo vám za mesiac narastie tak neviem ako chcete mať dlhé vlasy