...ked si chcem nechat dlhe vlasy :) ako postupovat?

Príspevok v téme: ...ked si chcem nechat dlhe vlasy :) ako postupovat?
janci2222

V lete som mal kratucke vlasy a uz sa od zac. sk. roka nestriham,...prosim chcem radu (ja vlasom moc nerozumiem) kedy mam, ak mam, ist ku kadernicke aby mi to nejak zostrihala na dany uces??? Chapete,...teraz mam na hlave take droty a neviem ci treba ist uz teraz na nejake prestrihanie alebo az ked ich budem mat take dlhe ako chcem...hmmm??? dikes

Maria22

tak za mesiac asi 1 cm narastú.Zhruba 12 cm za rok. Ale myslím si,že u každého je to individuálne. A ako to urýchliť? to zatiaľ neviem. Ale počula som, že nejaké jedlá pomáhajú k rastu.

Petqo

Podla mna by si mal ist ku kadernicke, ja tiez ked som si zapiustal take dlhsie (nemal ich uplne dlhe) tak som si hovoil ze netreba a potom som debilne vyzeral.. a ked povies ze chces dlhsie tak ti len urobi strih a z dlzky ti brat nebude...

wewerka

len si tie dlhe vlasy kludne nechaj rast, pockaj este nejaku dobu a potom ich trochu podstrihni(dva centi?) aby rastli rychlejsie a boli zdrave...

lucinka16

Ak ste z okolia Šiah, tak je tam jedna z najlepších kaderníčok Slovenka - Veronika Nemcsoková, nemusíte nič povedať a ostrihá Vás tak, ako Vám to najviac pristane!!!

alank

awoojte..hehe dlhe wlasky.to je krasne aja pestujeem som mala dlhe po zadook take "krasne" brckavee..ae dala som sa ostrihat a lutujem too ku kadernicke s achodim dawat len podstihnut..a nist wiac boo mam aj zle skusenosti s kadernikmy...drziim palceky skus daky pripravook na urxchleniee...a dost HEH JA IDEM TERAZ SI DAT FARBIT TEDA ZOSVETLIT O DAKE DWA OTIENEE

angie 666

Hmm takze ty zapustas... Super. Muzi s dlhymi vlasmi su naj. Hehe. Chces radu? Nechod ku kadernicke, lebo ona ti ich velmi skrati a budes tam kde si bil v lete. Nechaj ich volne rast... Kasli na to ze momentalne su jak droty..sak to prejde a bude z teba suhaj...oplati sa cakat. Ver mi...:)