...ked si chcem nechat dlhe vlasy :) ako postupovat?

Príspevok v téme: ...ked si chcem nechat dlhe vlasy :) ako postupovat?
janci2222

V lete som mal kratucke vlasy a uz sa od zac. sk. roka nestriham,...prosim chcem radu (ja vlasom moc nerozumiem) kedy mam, ak mam, ist ku kadernicke aby mi to nejak zostrihala na dany uces??? Chapete,...teraz mam na hlave take droty a neviem ci treba ist uz teraz na nejake prestrihanie alebo az ked ich budem mat take dlhe ako chcem...hmmm??? dikes

anjelik9

ja osobne sa dávam strihať tak raz za rok, max 2 razy aj to len vtedy ked som nespokojna s účesom, ked chcem kratšie vlasy čiže to čo mi vrastie za rok nejakých 15 cm si dám dole mala som vlasy po pás umývala som si ich len šamponom fénovala (naj studeným vzduchom) mokré šúchala uterákom nosila v gumičke a boli ovela krajšie a kvalinejšie než majú tie namyslené fifleny za ktorými sa obzrie každý chalan a ked za nimi stojím v rade na bus tak des vlasy jak slama konce porozdvojovane lupiny no hrôza...ale podotýkam že mne sa vlasy nejak nerozdvojujú ja tie rozdvojené končeky musím krvopotne hľadať takže si takú flákaciu starostlivosť môžem dovoliť :P

jankaaaaaaaaa

vlas za mesiac narastie o 1,2cm cca. to ako casto a ci si vobec strihas vlasy nema nijaky ucinok na korienky. vlasy rastu stale. s tym rozdielom ze ak su velmi znicene, tak sa odlamuju a na dlzske vyzeraju ako by nerastli. ale hore pri hlave, mate stale nove vlasy.. takze asi tolko.

Lenušká

Takže pre všetky čo si nestrihajú vlasy s dvovodu aby im narastli!!!! Vlasy sa majú podstrihovať pravidelne preto lebo končeky sa štiepia a odpadávajú ked si ich nestriháte narastú vám vlsy ale pomalšie budú zničené ale ked si ich podstrihujete každých 3 mesiacou budú zdravé husté a odstrihne sa vám max. 2cm za to ked si ich nechate narasť a potom sa pojdeťe podstrihnúť kaderníčka vám odstrihne aspon 6 cm z dvovodu že väčšinou im je jedno čo povieťe oni si robia svoju prácu a strihajú zničené vlasy. Ja som sa ostrihala v january presne po bradu podstrihovala som sa každé 3 mesiace mám vlasy o 12 cm dlhšie a nie sú zničené budem to tak robiť kým nebudú dlhé a budem to robiť stále a ked ja budem mať už dlhé vlasy a pekné vy čo sa nechceťe podstrihovať budeťe mať samozrejme kratšie a zničené ktorú cestu si vyberieťe??? Dúfam že som to aj dobre vysvetlila.

tish

ja by som ti odporucila pravidelne podstrihavat. ha si tiez nechavam dlhe ale podstrihavam, kvoli tomu, ze konceky byvaju skarede. a radsej pomaly po trosku ako potom mat znicene vlasy aj ked dlhe. a samozrejme sa o ne starat.

pupa

ja mam tiez dlhe vlasy. a nechavam si po pas, teraz mam tak po prsia. nechavam ich narast z kratkych. a vzdy ked pridem ku kadernicke, tak mi vycita ze preco som neprisla skor. vlasy sa maju pravidelne zastrihovat. stacia len malilinke konceky, ale vzdy skor zastrihnut,ako ked uz sa lamu. ked je zlomeny, treba odstrihnu viac. takze tak.

soncici

Ahojte :).
Vlasy mam dlhe priblizne po plecia, no rozhodla som sa, ze si ich necham narast.Naposledy som si ich strihala tusim v prvej polovici novembra (2006)a odvtedy mi narastli o takych 4-5cm.Kedysi davno som niekde citala, ze existuju pripravky podporujuce rast vlasov (narast vlasov asi 6cm za 1 mesiac)...Ako by som sa o ne mala spravne starat a ake pripravky pouzivat, aby som mala zdrave a DLHE :) vlasy?Pouzivam aj sampony, vdaka ktorym by mali byt moje vlasy pevnejsie a silnejsie a nemali by sa lamat, no mne sa konceky stiepia...

makra

ja mam priatela s dlhymi hustymi vlnitymi vlasmi, mnam, ma ich po lopatky a su uplne perfektne, rada sa mu v nich hrabem, az na to, ze potom sa nemoze dva dni rozcesat, chuda moje :)

blackhair

ahojte, ja mam uz dlhe vlasy od malicka. Nie take tie po clenky :) ale nieco vyssie od pasa. Mala som aj po pas ale to je uz take nudne. Jedno co Vam poradim, ked mate aj dlhsie vlasy a chcete mat este dlhsie a hlavne zdraveeeeeeeeeeeeeee tak nefenovat, a nesklbat. To znamena ze iba v nutnosti ich presusit fenom a cesat ich velmi jemne, lebo potom vyzeraju ako slama. Zbytocne uz potom s balzamom na vlasy ako poslednu zachranu, ten uz nic nezmoze. A urcite podstrihovat, ved nemusite ist hned ku kadernicke, aj mama, sestra alebo brat zvladne na mokrych vlasoch odstrihnut 1cm. Takto potom ohurite cele mesto krasnymi vlaskami. nech sa dari :)