Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

vevericka1

Ja používam ab tronic asi tak mesiac pravidelne a je to aj vidieť. Na cvičenie som lenivá. Svaly sú pevnejšie na dotyk, aj celulitída na bruchu mi mizne. Na chrbát si dávam nízku intenzitu a na brucho tak okolo 5-6. Zatiaľ som spokojná. Podotýkam však, že nie som obézna a mám len minimum tuku, ktorý sa mi ukladá práve iba na bruchu. Takže aj preto sa asi výsledky rýchlo dostavili.

Zazina

Ja si tiež myslím,že funguje,ale chce to čas, nie je to žiadny zázrak, čo zo dňa na deň vyformuje človeku postavu.

Katusaa

Ja si myslim, ze AB Tronic funguje, aj ked s nim nemam skusenosti...a Vibratone si nekupuj, mame ho doma, ale nefunguje, iba co strasne vrci a musis ho mat aj zapojeny v zasuvke...

Zana21

matoto: AB tronic Ti píska vtedy,keď nemáš správne pripnutý niektorý diel tlačkou,vtedy asi signalizuje,že nie je dosbrý kontakt.A na menšiu veľkosť sa skladá v bočnej časti,kde je \\\\\\\\\\\\\\\"suchý zips\\\\\\\\\\\\\\\",jednoducho prispôsobíš požadovanej veľkosti.

matoto

aj ja ho mám, ale stále to píska. asi to neviem poskladať na menšiu veľkosť. a píšu v návode, že stlačiť tlačidlo na 2 sekundy pre vypnutie zvukových efektov, ibaže to tlačítko je pod sklom a jednoducho to stlačiť nejde