Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

mushroomka

Zdravim. Ja ho mam, pouzivam ho vacsinou pravidelne a myslim ze aj pomaha (mam taku slaninu ze to urcite ide len strasne pomaly). No nestaci sa spoliehat len na nejaky pas s tym ze budes sediet s nim pred telkou a vyzierat chipsy a cokoladu ako ten ujko z reklamy.. Chce to aj nieco viac nez len to, ja som skombinovala s delenou stravou a verte mi, vysledky je vidno hned. Takze pre lenivcov, ktori este nemaju deti (ja mam, preto som zvolila tuto alternativu), ktori su slobodni, chodte radsej do posilnovne, zmente jedalnicek a zatnite zuby a zazraky sa dostavia urcite velmi rychlo.

jilys

Aj ja ho chcem, ale nikto nevie povedať, či je to dobré. Tak stále uvažujem. Prosím ak ho máte a máte ho aj vyskúšaný poradte.

ab tronic

Aj ja uvazujem, ze by som si ho kupila, chcela by som ho kombinovat s brusakmi....tak piste pls, ti co s mate s AB tronic skusenosti

no1

Aj ja som si ho dnes objednala, ale neviem či som nespravila hlupost. Vravia, že do 7 dní ho možeš vrátit a vrátia ti peniaze.. nikto nemá žiadne skúsenosti s tým??