peniaze nie sú všetko....

Príspevok v téme: peniaze nie sú všetko....
deuls

Možno si to ani nikto neprečíta,ale potrebujem to so seba dostať...Žijem s mužom vo veľkom dome. On má dosť veľa peňazí, má dobré potavenie a je aj pomerne známy. Aby ste si nemysleli, že so zlatokopka,lebo pred svadbou nemal peniaze ani postavenie. A ide teda práve oňho..Žijeme dobre..niekedy. Nie je to v tom že by mal inú, ale v povahe odkedy má peniaze. Proste sa na čokoľvek urazí, napr. ak mu nedám večeru načas ale o 10 min neskôr, alebo ak si poviem svoj názor, a nepáči sa mu tak sa so mnou nebaví a žiada ospravedlnenie, vtedy sa so mnou baví ako s handrou a pošle ma do p...Nemôžem si kúpiť oblečenie ktoré sa mi páči ani topánky ktoré chcem. A začal byť extrémne žiarlivý. Kedysi som boĺa modelka, no to už je dávno preč. Som vyštudovaná právnička no vždy zo mňa urobí totálnu chuderu..

deuls

Samozrejme, že si ich môžem dovol kúpiť si ich, aj oblečenie aj topánky, no myslela som o tak, že on mi to nedovolí nosiť čo sa mi páči keď sa mi už tajne podarí niečo kúpiť, tak mi povie že vyzerám ako cirkusanta pritom nosím iba tmavé a svetlé kostýmčeky. A keď je so mnou na nákupe, tak mi dovolí kúpiť si len to čo sa páči jemu a keby že sikúpim to čo sa mu npáč tak tam urobí takú scénu že dovidenia.

katalinka

nemyslím, že peniaza ničia chatrakter, skôr cesta ako sme k nim prišli...
ja by som to prebrala s ním, to že ťa niekam poslal síce nie je pekné, ale možno bol v krízovej situácii. (a možno aj nie) Ty musíš vedieť čo máš doma, ak ti záleží na tom aby ste ostali spolu, skús sa s ním o jeho správaní porozprávať, možno vyhľadať manželskú poradu...
možno mu v práci niečo chýba a vynucuje si to doma...

sun0808

mozno ho peniaze vobec nezmenili,skor ho nieco trapi(mozno ohladom teba),mozno je vycerpany.prebrala si toto co tu pises aj s nim?

deuls

Áno pracujem, ako právnička, špecializujem sa na trestné právo. Vštci si myslia aký mám skvelý život s ním lenže nevidia to ako to niekedy je. Obhajujem aj ženy ktoré sú obeťami týrania svojich mužov, a ani netušia ako im rozumiem... mám svoju úctu, ale aj strach...

uhlie

Keby si bola aspon priemerna pravnicka, tak by si asi vedela, ze nikoho sa neda posudzovat len na zaklade nejakeho tvrdenia.

honeymoon

Zlatko, vidis toto je pekny priklad ako peniaze menia charakter cloveka...Moja rada je jasne - odid od neho a to co najskor, kym sa este da...Nie je normalne aby ta partner posielal do p...preboha kde je tvoja ucta? A oneskorena vecera? To su absurdne vymysly hranicie so sialenstvom...no a ziarlivost tomu len pridava.
Vezmi svoju sebauctu a vykasli sa na neho, urcite si super zena, inteligentna - pravnicka, krasna - modelka, snad sa nenchas psychicky (zatial len psychicky, ktovie co by prislo neskor) vydierat od muza. Zasluzis si nieco ovela lepsie.
Budem ti drzat palce

barbinka

peniaze dokážu často zmeniť charakter. Zrejme potrebuje padnúť na hubu, aby sa uvedomil. Kebyže ma posiela priateľ do p..., tak by som si myslela, že si ma neváži a neviem, či by som s takým chcela žiť. btw máte deti? a pracuješ vôbec niekde?