peniaze nie sú všetko....

Príspevok v téme: peniaze nie sú všetko....
deuls

Možno si to ani nikto neprečíta,ale potrebujem to so seba dostať...Žijem s mužom vo veľkom dome. On má dosť veľa peňazí, má dobré potavenie a je aj pomerne známy. Aby ste si nemysleli, že so zlatokopka,lebo pred svadbou nemal peniaze ani postavenie. A ide teda práve oňho..Žijeme dobre..niekedy. Nie je to v tom že by mal inú, ale v povahe odkedy má peniaze. Proste sa na čokoľvek urazí, napr. ak mu nedám večeru načas ale o 10 min neskôr, alebo ak si poviem svoj názor, a nepáči sa mu tak sa so mnou nebaví a žiada ospravedlnenie, vtedy sa so mnou baví ako s handrou a pošle ma do p...Nemôžem si kúpiť oblečenie ktoré sa mi páči ani topánky ktoré chcem. A začal byť extrémne žiarlivý. Kedysi som boĺa modelka, no to už je dávno preč. Som vyštudovaná právnička no vždy zo mňa urobí totálnu chuderu..

katalinka

delus si právnička a toto by si mala poznať aj zo spisov, nehnevaj sa ale ako si to mohla nechať zájsť až tak ďaleko?
Mala by si vyhľadať pomoc. Tentoraz ju potrebuješ práve ty.

barbinka

deuls: jakže nedovolí? Však si oblečiem, čo chcem a jeho pindy nech ťa nezaujímajú. Musíš nabrať znova sebavedomie.

Denz

deuls- zda sa mi to prehnane co pises..........
je to obmedzovanie a pride mi to ako v stredoveku ,alebo u negramotnych.

deuls

To čo mi tu radíte je pekné ale neúčinné na môjho muža. Uvariť dobrú večeru a potom mu povedaťčo a trápi? už som to skúsila, a povedal, že na toto som mu večeru dať nemusela a mohla som si ju jesť samaa potom povieby som nebola naivná že som nevďačná a nič si nevážim. Ja mm peniaze na šaty j topánky, ale on mito nedovolí si obliecť čo sa páči mne.

purblanka

tak skús toto-priprav mu skvelú večeru buď milá a usmievaj sa,a ked sa naje,opýtaj sa či mu to chutilo,a tak,a potom povedz,čo ťa trápi.Ak ho miluješ povedz mu to, ,že ho veľmi ľúbiš,a že ti záleží na vašom vzťahu,ale že sa velmi zmenil.POVEDZ,žE CHCELA BY SI,ABY BOL TAKY AKO KED STE SA SPOZNALI.MILý CITLIVý,A DOBRý MUž.sKúS íSŤ NANHO MILO,A PEKNE POMALY.pOVEDZ,žE CHCEš VEDIEŤ,PREčO JE TAKY,A KED Má PROBLéMY,SI OCHOTNá MU POMáHAŤ.tAK,ASI TAKTO BY SOM TO UROBILA JA.

bleee

Deuls, neviem, kde sa stala chyba, ale ten Vas vztah je riadne nevyrovnany. On je dominantny, ty si menejcenna, aj ked nechapem preco. Preco sa ti odcudzil? Kedy sa tak stalo? Muz, ktory potrebuje ponizovat zenu, ma casto sam vycitky svedomia. Muz, ktory znenazdajky zacne ziarlit na zenu, ma obycajne sam pocty viny, ze bol neverny... Myslim, ze ste vhodny par pre manzelsku poradnu. Lebo toto uz JE kriza a pravdepodobne to aj sama vidis. Drzim vam obom palce.

iinkognito

na peniazoch nevidim absolutne nic zle... problem nastava len v tom pripade, ked s ich rastom na ucte ratu aj maniere a naroky ich vlastnikov ... a tvoj manzel je typickym prikladom skroba a drzgrosa... no nic v zlom, ale preco ti nedovoli kupit si tie saty, pokial nestoja teda miliardy :)
bol taky pravdepodobne aj predtym kym ich nemal tak vela, lenze cloveku sa vtedy tazko vyskakuje
a to s tou vecerou ma dostalo
nabuduce mu prines na tanieri nejake bankovky, eurace, nech sa s prepacenim nazerie
ma to normalne nastvalo :D prepac...

hold tym, ktori aj s prachmi su stale pri zemi ...