peniaze nie sú všetko....

Príspevok v téme: peniaze nie sú všetko....
deuls

Možno si to ani nikto neprečíta,ale potrebujem to so seba dostať...Žijem s mužom vo veľkom dome. On má dosť veľa peňazí, má dobré potavenie a je aj pomerne známy. Aby ste si nemysleli, že so zlatokopka,lebo pred svadbou nemal peniaze ani postavenie. A ide teda práve oňho..Žijeme dobre..niekedy. Nie je to v tom že by mal inú, ale v povahe odkedy má peniaze. Proste sa na čokoľvek urazí, napr. ak mu nedám večeru načas ale o 10 min neskôr, alebo ak si poviem svoj názor, a nepáči sa mu tak sa so mnou nebaví a žiada ospravedlnenie, vtedy sa so mnou baví ako s handrou a pošle ma do p...Nemôžem si kúpiť oblečenie ktoré sa mi páči ani topánky ktoré chcem. A začal byť extrémne žiarlivý. Kedysi som boĺa modelka, no to už je dávno preč. Som vyštudovaná právnička no vždy zo mňa urobí totálnu chuderu..

janka24

čo sa týka jeho správania k tebe ohladom oblečenia, tak to suvisi z jeho s jeho žiarivstou..a dalej že mu maš navarit na čas a že ta zhadzuje ,tak je to preto, lebo on sa m sebe si malo veri ( preto aj ta žiarlivost) a snaži sa zhodit teba, aby sam sebe dokazal, že je panom situacie ak sa mu postaviš učite to bude horšie, ale ty si sama sebe paniou, tym že s jeho žena neznamenaš jeho majetok,,,ja mam tiež manžela mam iba 24, ale stojim si vždy za svojim nazorom a ak nahodu niečo riešime snažime sa najst kompromis..ale určite by som nedovolila aby ma takto zhadzoval to by som ho asi tiež poslala niekde..mala by si mu dokazovat že nie si nejaky strachopud hrdo dvihni hlavu a odpochoduj od neho ked ti zase vynada a venuj sa njakym svojim zalubam alebo praci a ked prideš neskor tak mu povieš riešila som pracu a teraz sa idem najest alebo do sprchy prajem ti pekny večer...proste sa nedaj...určite si silna, každy je, len to v sebe musi najst...netvar sa bojazlivo(teda neviem ako sa vačšinou tvariš ked sa tak k tebe sprava ale zrejme si mysli, že si to k tebe može dovolit )prajem ti hlavne vela sily a optimizmu..aj ja sm si prežila trapenie vo vztahu a praveže som sa stala silnou a viem že sa to da...

knizka

Precitaj si tuto knihu a zistis, ze slovna komunikacia nie je az tak dolezita vo vztahu ako si niektori myslia. Skor naopak, moze ho cely pokazit.
www.kumran.sk

vačica

no to je klasický prípad....manžel si myslí, že keď dosiahol dobré postavenie a má veľa peňazí že je "pán" a ty si len jeho slúžka. On zarába, tak on bude určovať pravidlá. Ty nič nezarábaš tak musíš byť ticho a držať krok.
Mala by si sa "osamostatniť". Si vyštudovaná právnička tak to využi a nenechaj so sebou zametať ako s poslednou chuderou.

jajka001_

nerozumiem načo si potom s ním, zarobiť vieš, deti nemáš, neľúbiš ho. rozdeľte si financie, nech vie koľko zarobíš.

jajka001_

možno máš mizerný vkus a nechce aby si sa strápnila
ale to je predsa tvoj problem ako sa obliekaš. a tie reci okolo vecere nech si strci za klobuk.

usiko

deuls,

ano, problem nie je v peniazoch ale v nom....a to asi tak, ze kym prachy nemal, tak sa drzal na uzde, lebo ta nemohol mat nicim v sachu...ale teraz mu dali peniaze ten pocit istoty a on si zrejme mysli, ze ak chces zit v blahobyte, nieco mozes vydrzat a teraz si na teba moze dovolit...

.....tazko ti radit, lebo sa si nechces rozviest...ale to, co u vas je, je psychicke tyranie a nech mi nikto nevravi, ze nie...a mala by si sa mu vzopriet.....jednoducho sa nezosypat a povedat si ze ty pako a robit si s usmevom svoje...neukazat mu, ze si slabsia.....

uhlie

deuls,

keby sa tyranie posudzovalo podla toho, co si ma kto obliect, tak by boli skoro vsetci zenati muzi obetami tyrania. Podla mna ty nerozumies vyznamu niektorych slov. Ak mas deti, tak sa skus s nimi ucit zaklady citania a porozumenia textu.

flegma

tvoj pribeh mi pride ako z filmu "noci s nepriatelom"... darika ma pravdu, dovoli si tolko, kolko mu je dovolene.. a ak sa tomu nepostavis, bude sa to zhorsovat, tam obrat k lepsiemu len tak z cista jasna urcite nenastane...
ja tvrdim jedno, od takeho chlapa, co si svoju zenu nevazi, rychlo prec...

darika

necitala som vsetky prispevky,ale stacil mi ten tvoj.Ja stale nerozumiem,co maju spolocne peniaze s tvojim problemom.Akoby si chcela hodit vinu na nieco,len aby si nemusela hladat niekde inde.Ano,peniaze znamenaju velmi vela.Vo vela pripadoch aj zdravie.Nemas peniaze,nemozes si kupit lieky.Kolko ludi si mohlo dovolit odcestovat kvoli operaciam,kde si mohli zaplatit,aby sa dali do poriadku.Treba hladat vinu vo vasom vztahu a nie v peniazoch.Tvoj manzel si dovoli tolko,kolko mu dovolis ty.Nechces veceru,urob si sam.Topanky si obujem,pretoze som si na ne zarobila.Problem je v tvojom muzovi a v tom,ze sa ku tebe nevie chovat a ty mu robis vsetko.