Stolicky Spinalis a skusenosti

XXXYYY

Ja ju mam, sedim na nej uz dlho, 1. tyzden bol bolestivy - mala som poriadnu svalovicu, ale nevymenila by som ju ani za to najpohodlnejsie kreslo na svete :-)

lolololo

to lenkaaaaaaaa: to co popisujete neni pravda. zidli pouzivam i 12 hodin denne a absolutne bez problemu. driv jsem nebyl schopen sedet na zidli dele nez 4 hodiny denne, ale dnes pohodlne sedim 12 i vice hodin ale v prumeru okolo deseti hodin. na zidli se svaly moc nenamahaji, zidle je vyvazena a kdyz si sednete na stred, tak ani nevite, ze pod sebou mate vykyvny sedak. nevim jestli jste mela moznost na ni dlouhodobe sedet, ale z praxe u nas ve firme ji muzu jen doporucit. nikdo si nestezoval, ba prave naopak, tezko si dokazeme predstavit sedet na necem jinem. probiral jsem princip zidle a jeji negativni vliv na organismus s primarem, ktery ji ma take a ten nam ji jednoznacne doporucil. z vlastni zkusenosti doporucuji take, je to vice nez zde psana teorie ;-)

Rudo Osrman

Pekný deň všetkým.
Nie som nezaujatý v tejto diskusii síce, ale na obranu tohto produktu môžem povedať iba toľko, že neexistuje okrem fitlopty žiadna iná relevantná alternatíva na tento nápad. Jasné, že vývoj produktu, technológia si vyžiadali isté náklady, ale tá hodnota produktu za tie peniaze stojí. Je až udivujúce, ako príkladne sa výrobca stvia aj ku takým veciam, že dlho dlho po záruke je ochotný riešiť aj také veci, ako je nejaké koliesko na stoličke, alebo čokoľvek na stoličke.
A pre všetkých z okolia Žiliny mám správu, že stoličky je možné si vyskúšať v Žiline na ulici Kálov 11, oproti zastávke MHD OD TESCO na prvom poschodí.

lenkaaaaaaaa

urcite ano. a na sedenie do kancelarie je najvhodnejsie si kupit pohodlne kreslo s operadlom a opierkami na ruky - kreslo ktore si mozes prisposobit svojej vyske, tak aby si mohol sediet pohodlne a podla parametrov , ktore najdes takmer vsade na nete :)

lost

fuha, tak to je uz horsie ako som si myslel, tak to bude asi lepsie si kupit tu lopticku a poskakat si na nej raz za cas? :)

lenkaaaaaaaa

na tychto pomockach sa ti objem svalov nezvacsi do takej podoby ako maju kulturisti, ale akurat sa ti tak spevnia.. a po dlhom sedeni na stolicke/lopte sa mozu objavovat krce, spazmy, nekontrolovateľné kontrakcie svalov, bolesti chrbtice, deformacie medzistavcovych telies a stavcov...

lenkaaaaaaaa

na tychto stolickach a loptach sa neodporuca sadeiet nonstop ani celu pracovnu dobu - osem hodin. na svalstvo a hlavne chrbticu by to bola priliz velka zataz...