Stolicky Spinalis a skusenosti

Milan 58

Balančná podložka Bumy BC100 za 10,50 € ,má tu istú funkciu .Je na každom či tento predražený výrobok kupi za 659,00 €

Jaroslav Kling

ak ste sa rozhodli že zainvestujete do kresla tak by som skôr volil drahšie aby ste si nezničili chrbticu.
tu v článku nabytkarstvo.eu
si odporúčam prečítať čomu treba venovať zvýšenú pozornosť pri kúpe kresla.

lafo

K tej cene - kto by chcel lacnejsiu, ma moznost si urobit vylet do Slovinska ma to lacnejsie a za rozdiel si uhradi jeden den ubytka a ma popri tom vylet. Slovenske firmy su nenazrane. Porovnajte si cenu u vyrobcu.

lafo

Kupil som dve stolicky ale asi vdaka predvianocnej nedochvilnosti pri rychlom plneni objednavok oba kusy maju velku volu vedenia trubiek operadla a vrzga operadlo na stolicke. Ale tento blog tipujem ze vymazu.

no nekup to

V 2008 som mal krížovú chrbticu v hroznom stave - čo sa týka ohybnosti podľa terapeutky tuším 4. stupeň z 5. Dostal som sa z toho vďaka cvičeniu (opačné ohýbanie chrbta v rozcvičke - asi sa to volá ženské kliky - kolená, stehná a kto môže aj panva na zemi a dvíhanie trupu rukami), občasnému zaspávaniu alebo čítaniu či pozeraniu telky na bruchu a tiež vďaka spinaliske, na ktorej sedím od r. 2009 celé dni a občas aj noci. V tom čase asi tunelovali pobočku firmy, tak som ju kúpil v akcii za cca 450 e. Jediná výčitka funkčnosti - keby som meral menej ako svojich 176 cm a chcel ju spustiť nižšie, nedá sa. Slovinci sú asi riadni chlapi (a roby, čiže baby). Materiály vyzerajú lacno, za tie peniaze by mohla byť pozlátená, ale zdravie nadovšetko.

kovacka1

Chcem sa vyjadriž ku stoličke spinalis. Kúpila som si ju ani nie pred rokom, po mesiaci užívania ma začal neznesiteľne bolieť zadok,až páliť, má veľmi tvrdý sedák. Teraz zase mi vadí opierka chrbta, tiež je veľmi tvrdá, ani sa už nedá inak nastaviť. Stokrát som už oľutovala, že som si ju kúpila, a dala za ňu také nekresťanské peniaze. bolesti chrbta neprestali, to je len reklama, ako všetko.